Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy z zadaniami, pytania oraz trudności

(29-09-2020, 15:03)yamamotoPL napisał(a):  Mam problem z zadaniem "na ratunek" po dotarciu do ostatniego pomieszczenia nie ma w nim tego maga ognia . Geret stoi i nic nie mówi.

Może dało by sie go przywołać komendą instert.
Gdzie znajduje się przełącznik do drugich krat? Przeszukałem całą kopalnie, jaskinie, las i kawałek dalszej okolicy, ale nic nie znalazłem.
Odpowiedz

(14-10-2020, 20:24)WiteXDan napisał(a):  Gdzie znajduje się przełącznik do drugich krat? Przeszukałem całą kopalnie, jaskinie, las i kawałek dalszej okolicy, ale nic nie znalazłem.

[Obrazek: d3ZCJIy.jpg]
Odpowiedz

Mam dwa rozkazy wymarszu i pancerz straży od Bomatha, Rodan już zamienił się z Brentem, ale brakuje mi opcji dialogowych z Diegiem i w ogóle z każdym, kto przychodzi mi do głowy (Jenemir [poza tymi zwyczajnymi], Rodan, Brent, Kilian). Co mam zrobić, żeby coś dalej ruszyło?
Na Youtube widziałem, że w starej wersji Sythery Diego zagadywał do nas w sprawie kupionej zbroi - tutaj się to nie wydarzyło.
Odpowiedz

No cóż, innych warunków nie ma. Na pewno masz te rzeczy przy sobie? Może je wyrzuć z ekwipunku i zabierz z powrotem.
Odpowiedz

Okazało się, że coś się zbugowało i mimo że według dziennika miałem oba pisma, to w ekwipunku było tylko jedno. Na pewno miałem pismo po rozmowie z Wehlorem, więc bug był przy Vestinie. Wczytałem grę i na wszelki wypadek zmieniłem kolejność - teraz otrzymałem już oba. Dalej poszło jak trzeba.

Przy okazji drugi bug - mając w ekwipunku trzy gulasze Sali, gdy jadłem jeden, to z ekwipunku znikały dwa (przyrost siły tylko +1). Musiałem chować gulasze do skrzyni, żeby przy zjadaniu znikały pojedynczo.
Odpowiedz

Witam,
Mam problem w końcowej fazie moda, który zablokował możliwość jego zakończenia.
1) Po kupieniu od Bomatha pancerza straży nie mam kwestii dialogowej, aby oddać go Diego. Nie wybucha alarm (zgodnie z solucją w pdf).
2) Po oddaniu paczki dla Niebora również nie mam żadnej kwestii dialogowej u Wehlora (tak ma być, czy również błąd).
Dołączam zapis z gry.
Pozdrawiam.

Załączone pliki
.zip savegame1.zip Rozmiar: 650.44 KB  Pobrań: 3
Odpowiedz

No jest problem z tym drugim rozkazem, nie wiedzieć czemu. Wpisz insert itwr_rodansmessage i idź do Diego.
Wróć, nie ma żadnego błędu. Po prostu trzeba się jeszcze przespać z jeden dzień, wtedy Wehlor da ten świstek.
Odpowiedz

Dzięki za odpowiedź, udało mi się rowziązać problem na "swój sposób". Z moich obeserwacji wynika, że Diego sam do mnie nie zagadał o zbroję strażnika ponieważ nie wiedzieć czemu nie miałem dwóch rozkazów wymarszu. Dlatego z pomocą konsoli eksportowałem swoją postać komendą hero export, następnie wyrzuciłem altem jedyny z rozkazów w ekwipunku, a następnie zaimportowałem postać hero import i podniosłem sobie z ziemi drugi rozkaz. W ten spoób miałem już oba i gra ruszyła dalej. Wrzucam posta bo może się przydać innym :)
Ok, potwierdzam wystarczy się przespać do następnego dnia.
Odpowiedz

Mam problem z oddaniem łoju kretoszczura, oddałem juz paczke handlarzowi i kupiłem od niego ten łuj lecz nie mam żadnej opcji dialogowej z Yolą, też widze ze podczas oddawania questa do Handlarza ta paczka z pancerzem jest w jego EQ i nic nie moge z tym zrobić ani kupić (nie mogłem jej też rozpakować gdy ją miałem).  on mówił przecież ze za wykonanie tego zadania będę mógł kupić tą zbroję czy zrobiłem coś źle ?
Odpowiedz

Już pewnie tego zadania nie zrobisz, rób inne misje.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: Dziqu, Loszyngol, 1 gości