Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy z zadaniami, pytania oraz trudności

@Ziela gotowe. Proszę:
https://drive.google.com/file/d/1XOL0XcE...sp=sharing
Odpowiedz

Witam,

Również nie mogę oddać zadania z tym łojem kretoszczura.. czy te zadanie jest wymagane aby porozmawiać z tym Lorantem o pracy ? Co on właściwie chce zaoferować za pracę ?
Odpowiedz

Idę z Geretem pomóc temu magowi ognia. Jestem przy drugich kratach, ale nie mogę ich otworzyć. Znalazłem przełącznik i po wciśnięciu słyszę dźwięk opadającej kraty, ale ta druga krata ani drgnie. Jest jakiś drugi przełącznik, którego nie mogę znaleźć?
Odpowiedz

(27-09-2020, 17:33)quentin7 napisał(a):  Witam,

Również nie mogę oddać zadania z tym łojem kretoszczura.. czy te zadanie jest wymagane aby porozmawiać z tym Lorantem o pracy ? Co on właściwie chce zaoferować za pracę ?
Musisz oddać materiały z napadniętego transportu kupcowi. Wtedy zagadaj z nim drugi raz i powie żebyś zaniósł łój typiarze.
Odpowiedz

@ Kavalorn

(google translate)

Błąd jest w rzeczywistości spowodowany tylko przez pakiet tekstur L´hiver i tylko w tym jednym punkcie.
W tym momencie wyłącz L'hiver na chwilę.
Odpowiedz

Chyba zje*ałem. Po dostaniu runy od kopacza powinienem był pokazać ją Jerenirowi, czy jak mu tam. Ale tego nie zrobiłem. Teraz zdobyłem runę przez marvina, ale nie mam u niego żadnych kwestii dialogowych. Da się to jeszcze odratować?
Odpowiedz

@Zagubiony

A próbujesz oddać mu tę runę po tym, jak już go uleczyłeś z choroby? Wcześniej jak dobrze pamiętam, to nie miałem takiej opcji.
Odpowiedz

(27-09-2020, 20:10)OldCoin napisał(a):  @ Kawalorn

(google translate)

Błąd jest w rzeczywistości spowodowany tylko przez pakiet tekstur L´hiver i tylko w tym jednym punkcie.
W tym momencie wyłącz L'hiver na chwilę.
Nigdy nie miałem L'hivera. Ale może to jest skutek jakiegoś innego moda (może nawet już usuniętego), tak samo jak trudne przejście u starszego wioski albo "twarde" krzaki. Cóż, pozostaje marvin, o i k.
Odpowiedz

(google translate)

L'hiver zmienia pewne rzeczy. Dotyczy to również drzew.
Jedno z tych drzew blokuje napęd od drugiej bramy.
Bez L'hiver nie jestem świadomy problemu.

Tutaj screen powyżej bez L'hiver i poniżej z L'hiver.
W przypadku L'hiver drzewo lubi stać na środku drogi.

[img][Obrazek: H-Liver-Verschiebungen.png][/img]
Odpowiedz

Witam 

Na początku gry, gdy Takis zaprowadzi mnie do martwych piratów, przeszukuję ich ciała, zabieram co mają, czytam list i Takis stoi w miejscu i nic nie robi. 

Co dalej? Chyba powinien jakoś zareagować?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości