Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy z zadaniami, pytania oraz trudności

1. Grałem tylko na DX11 i też miałem takie krzaki. Jest to chyba zamierzone działanie. Jest nawet dialog w grze (późniejszym etapie) by uważać na krzaki. Traktuj je jako przeszkodę jak w jakiejś platformówce  blush
Odpowiedz

Zagadałem z Jeremim kto uczy siły i od razu kto mógłby stanąć na warcie, jak wskaże Niore w obu przypadkach to nie da się skończyć zadania 'Chce być silniejszy' Niora uczy Cię siły ale jak chcemy do niej zagadać to mówi ze nie tutaj. To samo z Yolą, po oddaniu jej najpierw skór wilka, nie mogę jej oddać łoju kretoszczura.
Odpowiedz

A co ze stalą dla kowala? W dzienniku wisi, że ten kupiec z wioski ma dać, znalazlem gobliny ale opcji dialogowej z nim nie ma, a w innym zadaniu jest napisane, że Bezi sobie narazie zatrzyma te stal. Ale jak wracam do kowala opcji dialogowej nie ma. Coś pomijam, czy zła kolejność i te zadania sie zbugowały?
EDIT: Zadanie ruszyło dopiero w 2 rozdziale. Naprawdę strasznie to pogmatwane z tymi questami.
Odpowiedz

Wie ktoś jak zrobić ten zastój w kopalnii? Pogadałem z tym Liamem(szkieletem), ludzie Cathloga spią a on kopie rudę, a Pirsa też pobiłem i mam z niego krople? Co mam zrobić?  Zaden mag nie ma nic do powiedzenia. Moze jakis quest to triggeruje? Mam wszystko wykonane.
Odpowiedz

@Nuxemo
Jeżeli Niora mówi Ci, że "nie tutaj", to zobacz czy nie ma jej o północy na plaży (tej plaży, gdzie zaczynamy mając łóżko, powinna być w pobliżu chatek rybackich, aczkolwiek czasami ta postac się blokuje gdzieś na teksturach i może jej tam nie być).

@muri2137
A pogadałeś z Jenemirem posiadając tę odebraną wcześniej kopaczowi runę w swoim ekwipunku?

<p><br></p>
Odpowiedz

@Nuxemo - łój kretoszczura da się oddać jednak nie od razu po znalezieniu go, tylko zdaję mi się że po dialogu z Bomathem o odzyskaniu dostawy.
Odpowiedz

(26-09-2020, 19:09)Dinozaur7 napisał(a):  @Nuxemo - łój kretoszczura da się oddać jednak nie od razu po znalezieniu go, tylko zdaję mi się że po dialogu z Bomathem o odzyskaniu dostawy.
Właśnie I tak próbowałem i po dialogu, już raczej utknęło to zadanie w dzienniku. Z tego co widziałem w opiniach jednego gościa to w sumie miał podobnie, też wisi mi zadanie 'Pierwsza praca' czy jakoś tak.
Odpowiedz

Daje Cahlogowi miksturę, która ma go uleczyć. Ten pije i dalej cała gra zastyga, nie pojawia się żaden dialog, nic nie mogę dalej robić. Ktoś wie jak to rozwiązać?
Odpowiedz

@Ziela już @PawloManUtd miał tego buga i pisał o nim na forum. Wrzuć swojego save'a, to Ci ogarniemy skip tego momentu i będziesz mógł grać normalnie dalej. ;)
Odpowiedz

(27-09-2020, 11:48)XAN7 napisał(a):  @Ziela już @PawloManUtd miał tego buga i pisał o nim na forum. Wrzuć swojego save'a, to Ci ogarniemy skip tego momentu i będziesz mógł grać normalnie dalej. ;)
https://drive.google.com/file/d/1pKqg80b...sp=sharing

Nie wiem czy current, czy savegame 1 - chyba to pierwsze.

Swoją drogą - nie lepiej napisać rozwiązanie jak to omijacie? :P
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: Loszyngol, 1 gości