Ankieta: Jakie jest twoje zdanie w tej kwestii, graczu? - Ankieta jest zamknięta.
Interesują mnie same napisy.
74.35%
455
74.35%
Wolę poczekać na zdubbingowaną wersję.
25.65%
157
25.65%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Enderal + Zapomniane Opowieści PL (zapowiedź)

No to teraz wystarczy czekać na napisy. Miejmy nadzieję że serio będzie to niedługo.

"Niedługo" to bardzo ogólne pojęcie które może oznaczać właściwie wszystko, zależne od tego co autor ma na myśli. Ja licznę na to, że do końca roku ukaże się wersja kinowa a teraz ten czasu umili Świat Skazańców.

Premiera jest dosłownie dzisiaj https://www.facebook.com/bractwospolszczenia/ . A pod pierwszym postem jest że pod koniec tego miesiąca.

I jak tam dokańczanie napisów? @Quasch

(10-11-2020, 09:42)krzeemien napisał(a):  I jak tam dokańczanie napisów? @Quasch
Jak będzie to będzie. Ciągłym pytaniem prac nad spolszczeniem nie przyśpieszymy.

Przepraszam, a czy jest jakaś wstępna przybliżona data premiery - listopad, grudzień czy początek 2021 ?
Jakakolwiek informacja byłaby mile widziana.
Z góry dziękuję.

(13-11-2020, 17:30)ste100 napisał(a):  Przepraszam, a czy jest jakaś wstępna przybliżona data premiery - listopad, grudzień czy początek 2021 ?
Jakakolwiek informacja byłaby mile widziana.
Z góry dziękuję.
Przybliżonej daty premiery nie ma, jednak wiemy, że będzie to wcześniej niż później dlatego pierwsze dostaniemy spolszczenie napisów, a potem wersję z dubbingiem.

Naprawdę "dokańczanie napisów" tyle trwa? Przepraszam za mnie jak i za ludzi którzy ciągle pytają, ale musicie też nas zrozumieć. Czekam na to spolszczenie już około 4 lata, po takim czasie każdy by się dopytywał. Określenie "myślę ,że to długo nie potrwa" mówi nam tak naprawdę całe nic. smutajka Czekamy na konkrety

Kolega @qndel robi, co może, więc jak tylko się ze wszystkim upora, na pewno da znać.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości