Ankieta: Jakie jest twoje zdanie w tej kwestii, graczu? - Ankieta jest zamknięta.
Interesują mnie same napisy.
74.35%
455
74.35%
Wolę poczekać na zdubbingowaną wersję.
25.65%
157
25.65%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Enderal + Zapomniane Opowieści PL (zapowiedź)

Przecież nie możemy zostawiać takich rzeczy. Jeśli są np. jakieś plakaty po niemiecku:

[Obrazek: I8KyYBN.jpg]

To logiczne, że tego tak nie zostawimy. Strasznie psułoby to imersję moim zdaniem.

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]

Pełna zgoda. Szkoda, że sporo firm tłumaczących gry nie zmienia takich rzeczy...

Jak wam idzie? Ile jeszcze zostało? Orientujecie się kiedy można się spodziewać?

Zajmujemy się właśnie przekładem piosenek w karczmach, strasznie dużo czasu absorbują. ;P Kandydata do użyczenia męskiego wokalu już mamy, teraz tylko wypadałoby znaleźć jeszcze jakąś panią, ale to w swoim czasie.

Czyli w karczmie będą śpiewać w języku polskim, gdzie reszta dialogów będzie po niemiecku?

Nie… całość będzie po polsku.

Dodaliśmy do głównego tematu oficjalne logo. :)

(07-07-2017, 20:40).Quasch napisał(a):  Zajmujemy się właśnie przekładem piosenek w karczmach, strasznie dużo czasu absorbują. ;P Kandydata do użyczenia męskiego wokalu już mamy, teraz tylko wypadałoby znaleźć jeszcze jakąś panią, ale to w swoim czasie.

Witam,
trochę zajmuję się dźwiękiem. Mogę nagrać jakąś piosenkę. Daj znać, czy jesteście zainteresowani.

(03-08-2017, 20:59)Recon 1 napisał(a):  Witam,
trochę zajmuję się dźwiękiem. Mogę nagrać jakąś piosenkę. Daj znać, czy jesteście zainteresowani.

Cześć, zapraszam na pw. :)

Hej, opłaca się jeszcze poczekać do wydania polskiej wersji, czy zdąże spokojnie ograć w wersję angielską nim wyjdzie spolszczenie?
Z góry dzięki za odpowiedź. :)

PS. Moje wielkie uszanowanko za waszą pracę.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości