Ankieta: Jakie jest twoje zdanie w tej kwestii, graczu? - Ankieta jest zamknięta.
Interesują mnie same napisy.
74.35%
455
74.35%
Wolę poczekać na zdubbingowaną wersję.
25.65%
157
25.65%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Enderal + Zapomniane Opowieści PL (zapowiedź)

Bez pośpiechu, spolszczenie zostanie wydane. Jak już było tu napisane Quasch "nie trzeba będzie długo czekać". Jak już wydawać napisy, to razem z dlc, które musi być już traktowane jako całość gry. Wystarczy spojrzeć na zakładkę steam Enderala: https://store.steampowered.com/app/93348...n_Stories/

<p>A jak, technik i grafik.

[Obrazek: spineSignature.php?name=Blizna&language=Polish]
Ps; Nie gram w mody ;)
</p>

DLC czasem juz nie wyszło?

Hmm witam ponownie. Jest już może jakaś przybliżona data premiery tych napisów do Enderala ?
Z góry dziękuję.

Wlasnie moze podacie jakas przyblizona date

hym chyba czas odpuscic sobie to spolszczenie, to trwa tak dlugo, a wystarczyło robic same napisy nie pchać tyłka w dubbing, piosenki itp smutajka szkoda

Wy naprawdę nie rozumiecie, tego że nie da się podać przybliżonej daty wydania projektu non-profit? Już padła tutaj odpowiedź na temat stanu projektu... 
@Quasch 
"Nie dacie spokoju, co? [Obrazek: s_004.gif] No dobrze, powiem wam. Ten jeden raz jeszcze zrobimy wyjątek i wydamy same napisy. Niech wam już będzie.Przekazałem koledze materiał, żeby dokończył ten dodatek, bo tylko tego nam w zasadzie cały czas brakuje. Co prawda nie wiem, na ile starczy mu motywacji na same napisy, ale myślę, że nie trzeba będzie długo czekać.Ja tu już na szczęście nie jestem niezbędny, można się skupić na Legend of Ahssûn, gdzie tam na pomoc naprawdę nie ma co liczyć."

No i tutaj znajdziecie obszerne wyjaśnienie: https://bractwospolszczenia.pl/showthrea...92&page=15

<p>A jak, technik i grafik.

[Obrazek: spineSignature.php?name=Blizna&language=Polish]
Ps; Nie gram w mody ;)
</p>

dobra byleby nie stalo sie jak ze swiatem skazancow rolleyes

(25-10-2020, 17:45)maksymilianmaks1169 napisał(a):  dobra byleby nie stalo sie jak ze swiatem skazancow rolleyes

‌A jak było ze światem skazańców?

A co do samej premiery spolszczenia Enderala - będzie ono dostępne od razu z poziomu steama (znaczy spolszczenie będzie dostępne od razu przy pobieraniu enderala), czy może będzie (przynajmniej na razie) nieoficjalnym patchem/modem do pobrania tutaj i/lub na Nexusie?

Właśnie, co się stało ze światem skazańców? Sorki ale nie śledzę.

Nic się nie stało, mod wyjdzie pod koniec tygodnia

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości