Ankieta: Jakie jest twoje zdanie w tej kwestii, graczu? - Ankieta jest zamknięta.
Interesują mnie same napisy.
74.35%
455
74.35%
Wolę poczekać na zdubbingowaną wersję.
25.65%
157
25.65%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Enderal + Zapomniane Opowieści PL (zapowiedź)

(03-07-2020, 13:02)Kravis napisał(a):  Ta ankieta była niezobowiązująca?

‌A ktoś mówił, że miała do czegoś zobowiązywać?
Nauczcie się, że dopóki za coś nie płacicie, naprawdę nie macie czegoś po kimś oczekiwać.

[Obrazek: spineSignature.php?name=Szymon&language=Polish]

(04-07-2020, 10:49)Simen napisał(a):  
(03-07-2020, 13:02)Kravis napisał(a):  Ta ankieta była niezobowiązująca?

‌A ktoś mówił, że miała do czegoś zobowiązywać?
Nauczcie się, że dopóki za coś nie płacicie, naprawdę nie macie czegoś po kimś oczekiwać.

Tez oczekujesz od ludzi szczerości i rzetelności dopiero jak im za to zapłacisz ?

Mówiłem, że ankieta będzie sobie wisiała do czasu premiery ŚS… Jeszcze się zastanawiam.

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]

Witam;
Mam pytanie - czy ten projekt jest nadal aktywny czy został porzucony, bo od prawie 3 miesięcy nie ma absolutnie żadnych informacji i chyba ludzie stracili już nadzieję że to kiedykolwiek wyjdzie.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Z tego co wiadomo to wersja samych napisow może pojawić się jakiś czas po premierze Świata Skazańców, dubbing ponoć trochę się zawiesił w miejscu ale projekt generalnie  jak najbardziej żyje i chyba warto czekać na pełną lokalizację biorąc pod uwagę jakość ostatnich wydań Bractwa. i opublikowane ballady bardów które są zwyczajnie świetne

Nie dacie spokoju, co? :D No dobrze, powiem wam. Ten jeden raz jeszcze zrobimy wyjątek i wydamy same napisy. Niech wam już będzie.
Przekazałem koledze materiał, żeby dokończył ten dodatek, bo tylko tego nam w zasadzie cały czas brakuje. Co prawda nie wiem, na ile starczy mu motywacji na same napisy, ale myślę, że nie trzeba będzie długo czekać.
Ja tu już na szczęście nie jestem niezbędny, można się skupić na Legend of Ahssûn, gdzie tam na pomoc naprawdę nie ma co liczyć.

A to dziękuję bardzo :)

Zrobicie poradnik jak pobrac i wgrac spolszczenie?

Jasne.

a moze najpierw wydacie napisy do samej podstawki a potem do dlc? :D
juz nie moge sie doczekac dlatego tak ciagle wam truje hahaha :)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości