Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam,

Dziś po raz pierwszy zainstalowałem aplikację Spine i mam pytanie - czy do G1 trzeba instalować coś 'z zewnątrz', spoza Spine?

Zrobiłem tak - zainstalowałem czystego Gothica ze Steama, zaznaczyłem w Spine opcję 'Systempack' i wszystko wydaje się działać jak należy. Pytanie czy czegoś jeszcze nie potrzeba.

Kolejna rzecz - odnośnie modów w bibliotece Spine to rozumiem klikamy tylko zainstaluj i wszystko ładnie sobie działa. Ale czy jak chcemy coś zainstalować normalnie, ręcznie, to też rozumiem nie ma problemu?

I czy nie muszę się obawiać mając zainstalowane np. 10 modów że znikną mi savy albo coś? ;)
Odpowiedz

1. Nie wiem o co dokładnie chodzi w sformułowaniu "coś z zewnątrz". Jeśli wszystko działa to najwyraźniej nie ma problemu

2. Tak, wystarczy zainstalować z poziomu bazy danych i modyfikacje pojawiają się w bibliotece. Jeśli chodzi o instalacje modów ręcznie, czyli nie poprzez sam program to w większości przypadków powinny działać. Ale jeśli coś jest na Spine to lepiej instalować to stamtąd. Jeśli jakiś mod nie jest tam dostępny to możesz go zainstalować ręcznie i powinno dać się go odpalić z poziomu biblioteki. Ale tutaj nie daje gwarancji, że w każdym przypadku będzie to działać. 

3. W żadnym wypadku nie powinno usuwać zapisanych stanów gry
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości