Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G1] Edycja Rozszerzona 2.0 FULL PL (zapowiedź)

(11-07-2020, 21:25)szybek napisał(a):  
Cytat:Nigdy nie grałem w Edycje Rozszerzoną, i naszła mnie ochota aby zrobić to właśnie teraz...Tutaj moje pytanie do was :PCzy istnieje szansa na wydanie moda w lipcu? Czy raczej lepiej żebym zaczął ogrywać moda nie czekając na spolszczenie?

a nie lepiej poczekać na świat skazańców 2.0 ? Również jest modem rozszerzającym jak i ER. ŚS jest raczej bliższy ukończenia  :) Szybek
A wiadomo kiedy mniej więcej będzie ukończony ten ŚS?
Odpowiedz

Na kanale Wagona pojawiła się już zapowiedź Świata Skazańców 2.0, więc chyba niedługo wyjdzie.
Odpowiedz

Witam. 
Na prośbę Quasha informuję, że nie będę się już zajmował rozwojem ER, a dotychczas dokonane przeze mnie usprawnienia bieżącej wersji zostały przekazane BS. 
Dziękuje za uwage.
Odpowiedz

No cóż, chyba należałoby wspomnieć, że outlander przez ostatnie miesiące pracował nad poprawkami i sugerował, żebyśmy z tego powodu wstrzymali prace.

Fakty są takie, że od bodajże kwietnia nie nagraliśmy praktycznie żadnej nowej postaci. Dopiero teraz będziemy to po trochu nadrabiać.
Odpowiedz

Pewnie dzięki temu inne projekty szybciej rozwijane lub wy i aktorzy mogliście odpocząć. Dzięki outlander za pracę.
Odpowiedz

Kiedy bedzię dostępna?
Odpowiedz

Nie wiem. Robim, co możem.

[Obrazek: Qryd3iw.jpg]
Trochę tych postaci jednak jest. :D
Odpowiedz

witajcie mam pytanko odnośnie moda edycja rozszerzona do gothic czy będzie chociaż jakas mała poprawka patch do tego moda czy ten mod rozwja kto inny i bdize wersja 2.0
Odpowiedz

Jakieś drobne poprawki będą.
Odpowiedz

to fajnie jakby jakaś mała zawartośc jeszcze była ale to zależy od ciebie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości