Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G1] Edycja Rozszerzona 2.0 FULL PL (zapowiedź)

Znowu? Przecież dopiero co była.

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Cytat:Nigdy nie grałem w Edycje Rozszerzoną, i naszła mnie ochota aby zrobić to właśnie teraz...Tutaj moje pytanie do was :PCzy istnieje szansa na wydanie moda w lipcu? Czy raczej lepiej żebym zaczął ogrywać moda nie czekając na spolszczenie?

a nie lepiej poczekać na świat skazańców 2.0 ? Również jest modem rozszerzającym jak i ER. ŚS jest raczej bliższy ukończenia  :) Szybek
Odpowiedz

Świat Skazańców mimo wszystko wydaje się niewielkim tworem w porównaniu do Edycji Rozszerzonej, ale na pewno zainteresuje wiele osób ze względu na to, że jest to obecnie jedyny addon do jedynki z dubbingiem.

Odpowiedz

Mam pytanie - może nie do końca odpowiedni dział i pewnie gdzieś te informacje są, ale może mi wybaczycie ;)

Chciałbym mimo zbliżającej się premiery ER 2.0 ograć sobie jeszcze wersję aktualnie dostępną. 
Jak to teraz wygląda, co jest najnowsze?

Na Spine widzę wersję 1.4.9, ale gdzieś mi się obiło o uszy jakoby Banda Quentina była nowsza. Ktoś mi powie szybko jak to z tym jest?
Odpowiedz

(12-07-2020, 12:15)Token napisał(a):  Na Spine widzę wersję 1.4.9, ale gdzieś mi się obiło o uszy jakoby Banda Quentina była nowsza. Ktoś mi powie szybko jak to z tym jest?
Z tego co czytałem, tak. Banda Quentina jest najnowszą wersją ER. Dodano tam nowe funkcje typu fast travel i kilka zmian, jakie dokładnie? To już trzeba ograć.

[Obrazek: spineSignature.php?name=Dezer0w&language=Polish]
Odpowiedz

A podpowie ktoś jak tę najnowszą wersję odpalić mając Gothica ze Steama oraz Spine? Trzeba ręcznie wrzucić pliki i odpalić przez playerkita? 

I czy mówimy o tej wersji?
https://www.moddb.com/mods/na29142

EDIT:

Źle szukałem na Spine - jednak jest Banda Quentina w wersji 0.9.4. Rozumiem że to obowiązująca wersja najświeższa?
Odpowiedz

Tak.

Odpowiedz

dużo jeszcze wam zostało do ukonczenia moda
Odpowiedz

Tak.

Odpowiedz

Hej, nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, ale mam małą prośbę do autora modyfikacji. Nie wiem na jakiej podstawce będzie Dubbing w wersji 2.0, ale wolałbym, żeby to nie była najnowsza wersja Banda Quentina, a 1.4.91, ponieważ BQ ma plik VDF, w którym jest na sztywno wszystko scalone, natomiast w starszej wersji 1.4.91 można sobie dowolnie zamieniać poszczególne części np. inny texturepack, natomiast w BQ nie można nawet dorzucić czcionki w HD z Returninga, która jest zgodna z innymi modyfikacjami i wersją 1.4.91, bo mniejsza jest na sztywno ustawiona lub proponuję zastosować zmiany z BQ, ale rozdzielić poszczególne pliki, by modyfikacja była również zgodna z innymi dodatkami.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości