Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G1] Edycja Rozszerzona 2.0 FULL PL (zapowiedź)

Wspomnieliśmy o wszystkim, o czym było warto. Nie chcę się sugerować tym, że jak pierwsza połowa poszła sprawnie, to druga pójdzie tak samo i premiera już za dwa miesiące, dlatego dla bezpieczeństwa powiem, że będzie to trzeci/czwarty kwartał tego roku.

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Cytat:Cholera, nadal czekam i czekam na Świat skzańców i nie mogę się doczekać, bardzo fajnie że chociaż coś powiedzieliście w kwestii Świata Skazańców :D Niestety w takim wypadku mogę wam tylko życzyć powodzenia w dalszym tworzeniu dubbingu do tego moda, jak i zarówno do pozostałych ;) Powodzenia :D 
Odpowiedz

Fajnie , że mod wreszcie doczeka się dubbingu. Chociaż zawsze byłem zwolennikiem zostawiania starego aktorskiego dubbingu i dogrywanie nwoych kwestii a nie usuwanie oryginalnych i nagrywanie nowych w całości. Ale ogólnie jestem pozytywnie nastawiony do ER 2.0 zwłaszcza odnośnie zapowiedzi dodania możliwości wejscia do Wolnej Kopalni od 1 rodziału i robienia w niej zadań. Smucą mnie za to słowa jakiegoś Fabio , że moje zadania i dialogi w ER były słabe (ciekawe skąd wie ,które to były shy W końcu nie tylko ja pomagałem w pracy Outalnderowi a np. Wyzyskk czy inni ‌) , ale w sumie mało mnie to obchodzi. Zobaczymy co pokażę w ER Plus od strony scenariuszowej i dialogowej (za inne odpowiadają inni). Pozdrawiam.

Moje przykładowe zadanie z dotychczasowej ER to np. http://www.solutionteam.oxn.pl/viewtopic.php?id=3 czy to https://gothic.fandom.com/pl/wiki/Truj%C4%85ce_opary.
Odpowiedz

Ciekawe kiedy można liczyć na możliwość grania w tą modyfikacje
Odpowiedz

Masz wskazówkę kilka postów wyżej^^
Odpowiedz

Kiedy można się spodziewać tego moda do grania
Odpowiedz

(20-06-2020, 16:23)amadeusz12 napisał(a):  Kiedy można się spodziewać tego moda do grania
odpowiedz masz kilka postów wyzej, 3-4 kwartał tego roku.
Odpowiedz

Nigdy nie grałem w Edycje Rozszerzoną, i naszła mnie ochota aby zrobić to właśnie teraz...
Tutaj moje pytanie do was :P
Czy istnieje szansa na wydanie moda w lipcu? Czy raczej lepiej żebym zaczął ogrywać moda nie czekając na spolszczenie?
Odpowiedz

Mod wyjdzie pod koniec roku
Odpowiedz

A kiedy możemy się spodziewać jakiejś wideoprezentacji z nowym dubbingiem? :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości