Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G1] Edycja Rozszerzona 2.0 FULL PL (zapowiedź)

Kolonia Karna i neutralna gildia ?
Tam nie ma łatwego życia. Zastanów się - każdy z każdym ma na pieńku. Dobro mija się z celem.

[Obrazek: spineSignature.php?name=Agrael&language=Polish]
Odpowiedz

Bardziej w Edycji Rozszerzonej chciałbym zobaczyć kilka dodatkowych zadań i postaci, które Piranha faktycznie chciały wprowadzić, ale nie udało im się to przez brak czasu. Tak samo słynny błąd z 13 magiem można by było spróbować załatać. Jednak wydaje mi się, że nie ma na tą chwilę odpowiednich osób, które by się tego podjęły.
Odpowiedz

Była koncepcja żeby dało się przejść grę bezgildyjnie. Kiedyś jak chciałem robić remake całego moda od nowa to takie rozwiązanie miało zastąpić gildię bandytów. Z wiadomych przyczyn zrezygnowałem.
Odpowiedz

Raczej niewielkim nakładem sił się nie da zrobić nowej gildii. Za dużo rzeczy trzeba do tego zrobić. Zaprojektować postacie, ich zadania, nagrać dubbing, z balansować ,a na koniec jeszcze to przetestować żeby nie było żadnych błędów. Nie mówię że jest to zły pomysł, ale zabrałby zapewne dużo czasu.
Odpowiedz

rozumiem - dziękuje za argumentacje
Odpowiedz

Przejście bezgildyjne gry w przypadku fabuły Gothica 1 byłoby zbyt radykalną zmianą, bo o ile w Gothicu 2 można byłoby tak zrobić (i chyba było to w jakiejś modyfikacji), o tyle tutaj już nie. Chodziło właśnie o brudny klimat Górniczej Doliny, dołączenie do kogoś, by przetrwać i dojść do celu. Taka zmiana spłyciłaby grę i to bardzo. Nie wspominając o dodatkowym nakładzie pracy, by jakoś miało to ręce i nogi, który nie byłby warty zachodu...
Odpowiedz

Ja nie wyobrażam sobie grać w Gothica bez gildii. Dołączanie do któregoś z ugrupowań w grach PB to jeden z najfajniejszych elementów. Samo zdobywanie coraz wyższych posad w hierarchii daje mi dużą satysfakcję. Dodatkowo zostanie np. magiem wymusza na mnie pewien styl grania i staram się grać wtedy głownie magią, choć wiem, że nie muszę tego robić.
Odpowiedz

Ehh no nic. Wciąż czekam na Czas
Czas Zapłaty
Odpowiedz

<p>
(15-02-2020, 13:33)Gruby1112 napisał(a):  Ehh no nic. Wciąż czekam na Czas
Czas Zapłaty

Czas Zapłaty w obecnej formie NIE NADAJE SIĘ na żadne formy dubbingu. Podziwiam, że kiedyś była ekipa, która się tego podjęła, ale przeglądając te skrypty, można dostać raka - są strasznie nieczytelne. Poza tym tworzenie dubbingu do modyfikacji, która jest strasznie niegrywalna (mimo że przejść ją się jakoś da) jest nieopłacalne, bo połowy roboty gracz nawet nie doceni, ponieważ do połowy gry nie dojdzie, z powodu bugów oczywiście. Trzeba jednak brać pod uwagę, że lepiej, jak mody powstają, aniżeli nie powstają, to samo tyczy się wszelkich aktualizacji, a zwłaszcza takich perełek, jak polskie dubbingi, które uprzyjemniają rozgrywkę. Zwłaszcza jeśli są dobrze wykonane. Z trojga złego, Edycja Rozszerzona była najsensowniejszym wyborem, bo jest rozwijana.
Odpowiedz

Jak tam prace kochani? Podanie wstępnej daty premiery jest możliwe na tym etapie? Już nie mogę się doczekać! :D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości