Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G1] Edycja Rozszerzona 2.0 FULL PL (zapowiedź)

I bardzo dobre podejście dobry

[Obrazek: spineSignature.php?name=Bal-Sagoth&language=Polish]
Odpowiedz

(08-02-2020, 10:06)Bal-Sagoth napisał(a):  I bardzo dobre podejście dobry

Z jednej strony ma to sens, z drugiej niekoniecznie. Dodam, że jedną ze slabych rzeczy w ER były te zadania i dialogi pisane przez tego całego Vincenta, zadania były w sumie wrzucane na siłę. Ale skoro nie jest to "oficjalne", to nie ma większego znaczenia.
Odpowiedz

Fajnie, że powstaje dubbing do tego moda, bo jest to jeden z lepszych modów rozszerzających do Gothica. Jakimiś sugestiami się nie podzielę, bo grałem jakieś 2 lata temu i niewiele pamiętam. Pisałem dość rozbudowaną opinię na forum Bractwa Gothica, ale widzę, że strona padła. Na pewno usuwanie wulgaryzmów czy jakichś bardziej współczesnych słów, sformułowań pozytywnie wpłynie na dialogi. Pytanie co teraz prędzej wyjdzie Świat Skazańców 2.0 czy ER 2.0? :P
Odpowiedz

A to miła niespodzianka ;D. Dla mnie największą bolączką w ER był właśnie brak dubbingu. Sam bym chciał wspomóc i podłożyć głos pod jedną postać, tylko nie wiem, czy byłbym w stanie chociaż w połowie dorównać tym świetnym głosom.
Odpowiedz

(08-02-2020, 13:24)sebogothic napisał(a):  Pytanie co teraz prędzej wyjdzie Świat Skazańców 2.0 czy ER 2.0? :P

To pierwsze, rzecz jasna.

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Jak już wspomniano - bolączką ER zawsze były zadania wrzucane na siłę i brak pełnej zgodności z klimatem oraz lore G1. Tym niemniej miło wspominam tę modyfikację i jeżeli sporo rzeczy zostanie tu poprawione, a do tego jeszcze będziemy mieli wysokiej jakości dubbing, to mod będzie świetny. Dzięki za tę decyzję chłopaki!
Odpowiedz

Fajnie, że się za to zabraliście. Pamiętam, że było już parę projektów dubbingu do ER (a przynajmniej jeden poważniejszy), ale zawsze one upadały i myślałem, że już nigdy nie powstanie, więc tym bardziej mnie zaskoczyliście :D
Odpowiedz

Witam gdzie tego moda pobrać
Odpowiedz

Tutaj znajdziesz najnowszą wersję https://www.moddb.com/mods/na29142 . I tak, Banda Quentina to nowsza wersja ER
Odpowiedz

<br><p>- otóż grałem już w edycje rozszerzoną i mam pytanie czy przy stosunkowo niewielkim nakładzie siły nie można byłoby zrobić kolejnej gildii która byłaby prawdziwie neutralna wobec wszystkich obozów w kolonii mam namyśli dołączenie do łowców dokładniej chodzi o dołączeniu wpierw do myśliwych przy Starym Obozie potem praca dla myśliwych przy wolnej kopalni a na końcu do łowców orków. Zbroje są już wykonane jak i obozy i postacie. Jedynie co trzeba było by zrobić to nowe linie dialogowe. <br></p>
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości