Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Projekt Maskarada - Wiedźmin 1

Grałem w modyfikację i osobiście mogę polecić, świetne dialogi oraz oczywiście niczego sobie dubbing, w pamieci utkwiły mi głosy kobiet które są świetne jak i pewne małżeństwo rozprawiające o wiedźminie. :)
I nie zapominajmy o dziecku które chce być jak wiedźmin i moje 200 orenów na zrobienie oręża i nie ufajcie dopplerą, bo to podłe istoty. ;)

<p>A jak, technik i grafik.

[Obrazek: spineSignature.php?name=Blizna&language=Polish]
Ps; Nie gram w mody ;)
</p>
Odpowiedz

Wersja z głównego linka powinna być po polsku.
Odpowiedz

Każda wersja Maskarady jest po polsku (napisy + dubbing). Ostatnio wydana została wersja z dodatkowymi angielskimi napisami.
Odpowiedz

Ech, nie wiem, czemu wszyscy jak na złość uparli się na przygody z postaciami z podstawki, zwłaszcza z Geraltem.
Słyszałem, że pracujecie nad nowym projektem. Weźcie zróbcie coś z całkowicie nowymi charakterami, to wam pomogę z dubbingiem. Może być jakiś nowy wiedźmin w roli głównego bohatera, to da na pewno dużo lepszy efekt. Wiem, że się da, bo jest nawet mod, w którym gramy utopcem.

Już któryś raz ktoś mi pisze na PW, żebym pomógł chłopakom od Pożegnania Białego Wilka. Śledzę ten projekt od bardzo dawna i z chęcią bym to zrobił, ale to jest niewykonalne, właśnie z wyżej wymienionego powodu. Już przy Gothicu jest to deprymujące, a co dopiero przy Wiedźminie.

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości