Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Projekt Maskarada - Wiedźmin 1

Witam wszystkich. 

Maskarada jest tworzoną przez fanów dodatkową przygodą do gry Wiedźmin 1. To kryminał nawiązujący klimatem do produkcji noir. Osią fabuły jest zabójstwo, a naszym zadaniem – wskazanie winnego. Akcja rozgrywa się na Podgrodziu. Natkniemy się tu na karawanę z Vengerbergu - pełną podejrzanych kupców i rubasznych krasnoludów oraz na dopplera, który w oczach miejscowej ludności jest niczym wrzód (winny wszelkiego zła i niepowodzeń, z zabójstwem włącznie). Czy rzeczywiście on jest mordercą?
Cechy przygody:
• Detektywistyczny wątek główny pełen dowodów, podejrzeń i zagadek.
• Kilka rozbudowanych wątków pobocznych.
• Specyficzny klimat Podgrodzia wywołany obecnością dopplera.
• Pełne udźwiękowienie przygody. Głosu postaci użyczyli zawodowi aktorzy jak i również utalentowani fani.
• Wiele tajemnic i ciekawostek do odkrycia.

Projekt ten tworzony jest od 2008 roku. Prace zapoczątkowała grupa moderska Ifrit Creative Group odpowiedzialna za wydanie takich przygód jak "Wesele", "Wiedźminkołaj", "Rozdorża".

Link do strony na Facebooku: Maskarada - Facebook

Poszukujemy chętnych do pomocy przy tłumaczeniu dialogów z języka polskiego na angielski (i / lub na inne języki).
Odpowiedz

Premiera dodatku Maskarada już niebawem. Trwają końcowe prace nad udźwiękowieniem. Po polskiej premierze planujemy wydanie wersji międzynarodowej w związku z czym ponawiam prośbę o pomoc przy tłumaczeniach. 

Odpowiedz

Wow, nie wiedziałem że jakikolwiek mod będzie tworzony na silniku Wieśka 1. Zapowiada się ciekawa modyfikacja
Odpowiedz

Elegancko się to prezentuje. Na ile godzin przewidziana jest przygoda? Jak krótka, to może nawet się skuszę. :)

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

(13-01-2020, 19:17)Quasch napisał(a):  Elegancko się to prezentuje. Na ile godzin przewidziana jest przygoda? Jak krótka, to może nawet się skuszę. :)

W zależności jak bardzo jesteśmy dociekliwi od 4 do 8 godzin.
Odpowiedz

Świetnie to wygląda. W ogóle zapomniałem o tych przygodach do Wiedźmina. Trzeba będzie kiedyś w nie zagrać :)
Odpowiedz

Oficjalnie mogę poinformować, że premiera odbędzie się 25.01.2020r.
Odpowiedz

Witam,
zainteresowanych informuję, iż za kilka godzin będzie możliwość pobrania przygody Maskarada w polskiej wersji językowej.
Powoli też rozpoczynamy tłumaczenie na język angielski.

https://www.moddb.com/mods/masquerade/downloads
Odpowiedz

Rozumiem, że do tego moda potrzebna mi podstawowa wersja gry, tak? Jestem w stanie nawet pobrać bo na ixie grałem w 2 i 3 to żona widziała, a 1 nigdy nie widziała jak przechodzę. Bardzo jej się podoba ta seria. :D
Odpowiedz

Super, gratuluję. Myślę, że się skuszę w wolnej chwili, bo dawno w nic nie grałem. :D

(25-01-2020, 01:01)Vegeta napisał(a):  Rozumiem, że do tego moda potrzebna mi podstawowa wersja gry, tak?

Tak. Potem w menu wybierasz nowe przygody i tyle.

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości