Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Siemka.
Dużo jest tutaj tematów ale nie widzę by był z tym błędem. Podczas grania wyskakuję mi nagle błąd out of memory. Czasem można grać a czasem wyłącza się gra. Ogólnie też mam problem z wczytywaniem. Nie raz po prostu się wiesza i nie wczytuję.... Wyłączyłem już wszystkie graficzne elementy nawet by tylko spokojnie rozgrywka trwała ale też dupa.... Błąd dalej wyskakuję... Ogólnie zastanawiam się czy też wszystko dobrze zainstalowałem. Kolejność to ta jak w poradniku ale dodatkowo zainstalowałem returning 2.1 na to z tym spolszczeniem. plus patch 1.3.1 i zamianą na 1.3.2 Może coś odwaliłem sam nie wiem....
Odpowiedz

Kiedyś miałem ten sam problem w L'Hiverze. Odpal plik "4GB patch", czy jakoś tak i wskaż plik exe Gothica. Powinno to spowodować, że gra będzie korzystała z większej liczby RAMu. Następnie wrzuć 2 pliki dll do folderu "system" i podmień te już będące w folderze (na wszelki wypadek przed podmianą lepiej zgrać je na dysk). Wydaje mi się, że powinno pomóc. Podczas uruchamiania gry może wyskakiwać błąd, ale jest on nieszkodliwy. Prawdopodobnie wyskakuje przez to, że zaszły zmiany w pliku exe gry.

https://mega.nz/#!SUMxCJiT!Bo76ZVQIjDQkf...gIzF-PqgnE
Odpowiedz

Dzięki ziomuś. Jak ręką odjął. Nie wyskakuję błąd i mam wszystko na fulla. Działa wyśmienicie. Tylko teraz jestem ciekaw czy returning 2.1 jest zainstalowany na returningu 2.0 bo ciągle własnie 2.0 pokazuję a nie 2.1. Tak samo nie wiem czy te patche działają wgl. w każdym razie pomogłeś. Dzięki
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości