Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gothic 2 Returning 2.0 R2 Patch

Siema
Znalazlem nieoficjalna latkena ruskiej stronie do returninga i wydaje sie ze dziala jak trzeba. Naprawia dwa bugi: 1;ze jak sie odmieniasz z pzemiany to nie resetuje ci wartosc kradziezy do zera co jest przadatne, mozna pohulac z przemianami, 2;naprawia jakis blad z sferami. Jest jednak pewien problem jak skopiujesz latke to jezyk sie przestawia na ruski. Sprawdzilem instalke spolszczenia i ono podmienia skrypty, a wiec trzeba sie pobawic edytowaniem vdf. mogly ktos to zrobic za mnie albo powiedziec co podmienic 
z gory dzeikuje 
Ps. oto link do sciagniecia 
https://rpgrussia.com/threads/oficialnye...chi.14091/
klikamy na Фикс №1 для 0066 R2 / зеркало (Яндекс) i nas przenosi do https://yadi.sk/d/wnJBE8_L3SprZB gdzie mozemy pobrac i pozniej wrzucamy w data
Odpowiedz

Dobra teraz dopiero sie skaplem, mozna edytowac vdf z programem do pisania. Troche by zeszlo zeby to zrobic ale moze byloby warto

Microsoft office nie potrafi zapisac w formacie vdf. Polecacie jakis program do edycji vdf
Poguglowalem mozna otworzyc vdf gomanem, gothicvdfs nie moze otworzyc tego pliku. Ktos wie jak go obslugiwac, caly jest po niemiecku
Odpowiedz

Po kiego ci ten patch skoro 1 rzecz to kosmetyka a 2 rzecz została w polskiej wersji z fixowana

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

Mi zalezy najbardziej na przemianiach inaczej zeruje ci umiejetnosc kradziezy do 0 po odmianie z transformacji be tej latki
Odpowiedz

wystarczy nabić do 100 przed jakąkolwiek przemianą a to trudne nie jest :v
Odpowiedz

Dobry pomysl, zawsze chyba sie przemienialem przed wbiciem 100 i zerowalo
Sprawdzilem dalej resetuje. Jak wylaczysz gothica i alczysz z powrotem to bedzie 0
Odpowiedz

No bo dalej będzie ale w czym to przeszkadza, to jest kosmetyka

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

CZyli nie trzeba miec umiejetnosci wyzszej by krasc jak na przyklad Sagitte
Tak sprawdzilem mowi ze trzeba umiejetnosci 100 ale to chyba zrecznosc. Z umiejetnoscia 0 da sie okrasc. Dzieki za pomoc. Myslalem ze pozniej nie da sie wbic umiejetnosci na 100 zeby wszystkich okrasc
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości