Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gra guru a raczej jej brak :)
#1

Witam. Otóż chciałbym dziś przekazać wiadomość do graczy którzy chcieli zagrać guru. Wczoraj po około 50 godzinach gry guru stwierdziłem iż ta ścieżka magii jest nieopłacalna czary są pobugowane itp. Normalne moby typu ścierwojady, orki, zębacze i inne można normalnie bić ale gdy dostaniemy się na bagna lub w miejsce gdzie są szkielety? I tu się zaczyna. Dmg dla szkieletów jest równy 0. Tylko jakieś sposoby kombinowania itp. Można używać błyskawicy i potem normalnego spela albo zniszczenie ożywieńca. Troszeczkę się zawiodłem ponieważ każda klasa jest dobrze zbalansowana oprócz guru. Każdym magiem bijesz jakiś tam dmg szkieletom. :/ Ten wątek jest dla graczy którzy chcieli nim zagrać. Ja szczerze odradzam gry nim chyba że chcesz bugować grę.
Odpowiedz
#2

Ciekawy jestem, czy alternative balance jakoś naprawiło te gildę.
Odpowiedz
#3

Na AB może będzie lepiej ale ja już się przekonałem :) Może jak przejdę teraz woja na AB ale nie wiem :) Może na Nightmere :)
Odpowiedz
#4

Nie zgadzam się z Tobą ani trochę. W 2 rozdziale kładłem ze spelli spokojnie bagienne golemy/błotne węże. Szkielety demoniczne też zbijałem, bez większych problemów. Podbij trochę inteligencje(szkielety zbijałem już przy 180), i patrz czy Ci się nie zbugowała (nie dodawała obrażeń, wystarczy zapisać gre, i od razu wczytać i  wszystko cacy).
Odpowiedz
#5

(04-08-2018, 11:08)scutum napisał(a):  Nie zgadzam się z Tobą ani trochę. W 2 rozdziale kładłem ze spelli spokojnie bagienne golemy/błotne węże. Szkielety demoniczne też zbijałem, bez większych problemów. Podbij trochę inteligencje(szkielety zbijałem już przy 180), i patrz czy Ci się nie zbugowała (nie dodawała obrażeń, wystarczy zapisać gre, i od razu wczytać i  wszystko cacy).

Ty tak serio? sepll z 1 rozdziału mamy do 4 rozdziału Int mi sie nie zbugował a DMG jest 0 :)
Odpowiedz
#6

Meh, to bij najpierw błyskawicą do oporu, potem Włócznią śniącego. A jak to nie pasuje to przecież jest runka od 2 rozdziału zniszczenie nieumarłych u gallahada :o
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości