Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kara za kusznictwo.

Przepraszam że zakładam nowy temat ale tak mnie to wnerwia że gra KARZE za przekroczenie progu 60 że nie wytrzymałem.
Grałem w wiele modów ale aby założyć lepszą kuszę trzeba było mieć odpowiednią siłę (w którymś zręczność) więc nigdy nie przekraczałem
progu 60 w kuszy aby bezi nie przyklękal.
Tutaj aby założyć lepszą kuszę muszę ten próg przekroczyć -bezi spada z niektórych skal,palisad,itd. Nie mówiąc o tym że zanim
z przyklęku podniesie swoje dupsko to upływa więcej czasu ( tak mi się wydaje).

Co sądzicie o tym ?

Może istnieje jakiś patch który to niweluje tak jak nadmiar zielska ?
Odpowiedz

caps lock i już nie spadniesz po za tym to nie kara
Odpowiedz

Mam rozumiec ze zwiększona precyzja przy dalszych odległościach to wg Ciebie kara? Lepiej spudłować co 2 strzał lub podchodzić na zasięg miecza orka zeby trafic.

I błagam Was nie zakładjcie TEMATOW zeby zadac 1 czy 2 pytania.
Odpowiedz

(09-07-2018, 12:07)aazaran19 napisał(a):  Mam rozumiec ze zwiększona precyzja przy dalszych odległościach to wg Cieboe kara?

przeszkadza mu to że postać wykonuje animację  :D dobrze że nie walczy rapierami by się chłopak popłakał na samym wejściu ^^
Odpowiedz

To prawda. Sam zwlekalem troche na przekroczenie progu bo troche czasu trzeba poswięcic zeby opanowac nowe combo. Ale w strzelaniu to żadnej filozofi nie ma chyba.
W rzeczywistości kusze itak ładuje się duzooo wolniej :P
Odpowiedz

(09-07-2018, 12:21)aazaran19 napisał(a):  To prawda. Sam zwlekalem troche na przekroczenie progu bo troche czasu trzeba poswięcic zeby opanowac nowe combo.  Ale w strzelaniu to żadnej filozofi nie ma chyba.
W rzeczywistości kusze itak ładuje się duzooo wolniej :P

ja się bałem w ogóle używać rapierów :P ale jakoś się udało to opanować... w strzelaniu po prostu celujesz i strzelasz... owszem jak strzelasz z kuszy jak klękasz to jest to trochę upierdliwe bo momentalnie też przez kilka większych przeszkód nie strzelisz no ale i tak nie jest źle ;) 
w rzeczywistości to ten chłoptaś prawdopodobnie by nawet nie dał rady jej załadować :D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości