Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co zrobić aby nie zepsuć sobie gry.

Chodzi o handel holger co rozdział ma mleko to jest bardzo istotna rzecz

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

(17-06-2018, 17:11)Tizgar napisał(a):  Chodzi o handel holger co rozdział ma mleko to jest bardzo istotna rzecz

szkoda tylko ze jak Ci sie pytalem jakie questy trzeba wykonac do konca 1r czy 2r nie wspominales nic o holgerze...

Przynajmniej czegoś ode mnie się dowiedziałeś :)
Odpowiedz

Wyjaśniłem ci dosadnie, ja nie rozmawiam z bugerami dotarło nie masz co się mnie o cokolwiek pytać, bo nigdy żadnej opd nie dostaniesz.

Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.
Odpowiedz

Warto dodać to, by nie odrzucać propozycji opiekuna na początku gry w wieży Xardasa. Ja sobie w ten sposób grę skopałem xd.
Odpowiedz

(18-06-2018, 03:40)gothicfannn napisał(a):  Warto dodać to, by nie odrzucać propozycji opiekuna na początku gry w wieży Xardasa. Ja sobie w ten sposób grę skopałem xd.

ok. Myslalem ze to jest na tyle oczywiste ze nie dodalem  :P
Odpowiedz

A czy mogę wykonać zadanie zakazane pastwisko bez przyjmowania zadania Próba Torlofa i dostać punkt retoryki za przekonanie Bengara? O tą retorykę mi głównie chodzi.
Odpowiedz

(18-06-2018, 14:00)Hudof napisał(a):  A czy mogę wykonać zadanie zakazane pastwisko bez przyjmowania zadania Próba Torlofa i dostać punkt retoryki za przekonanie Bengara? O tą retorykę mi głównie chodzi.
Retoryką się nie przejmuj bo :
Po 10 udanych wyłganiach  przy próbie kradzieży  +1 retoryki .
Odpowiedz

(18-06-2018, 14:00)Hudof napisał(a):  A czy mogę wykonać zadanie zakazane pastwisko bez przyjmowania zadania Próba Torlofa i dostać punkt retoryki za przekonanie Bengara? O tą retorykę mi głównie chodzi.

nie retoryka i zadanie "zakazane pastwisko" jest powiązane z zadaniem "problemy ze strażą" które daje nam Torlof i które działa normalnie tylko wpis w dzienniku się trochę psuje
Odpowiedz

To zadanie od Holgiera aktywuje się dopiero jak mamy gildię czy powinno wcześniej?
Odpowiedz

po 20 jak podchodzisz do niego w kościółku zagaduje cię i tyle z gildia czy bez nie ma to znaczenia
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości