Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Być jak "Awatar Chaosu" - Droga zrecznosci

wiecie gdzie dostanę kawałek czarnej rudy, do szpady mistrzowskiej?
Edit: Nie ważne, chodziło o normalną czarną rudę
Odpowiedz

lepszy pancerz niz mistrza zabojcow, ktory bedzie wspolgral z pasem nozownika i jak go zdobyc?, rozdzial 2
Odpowiedz

gildia złodziei kupić
Odpowiedz

Tizgar dał być save bądź jakąś rozpiskę na koniec 3 rozdziału?
Kopalnie orków, świątynie śniącego i Doline Cieni robiłeś w 3 czy 4?
Odpowiedz

Do ilu uczyć się zręki na legendarnym?
Odpowiedz

ile sie da
Odpowiedz

Jestem w 2 rozdziale, jarek zrobiony, zaraz wchodzę do GD. Da się na tym etapie uzbroić w lepszy sprzęt niż rapier cicha smierc i łuk nocny straznik? Gram wg buildu Tizgara na zrękę. No i chodzę w pancerzu z płytek pełzacza. Da rade coś lepszego założyć na tę chwilę?
Odpowiedz

jeżeli Ramirez nie uczy cię innego rapieru to lepszego mieć nie będziesz i czemu ty chodzisz w pancerzu pod siłę a nie pod zręczność z którego masz bonusy do zręczności dzięki paskom od złodziei?
Odpowiedz

Z defem u mnie kiepsko. Jestem na początku 3r w khorinis. Wyszedłem z GD. Wykułem ten lepszy rapier i dmg już całkiem ok ale licho u mnie z obroną. Pancerzu łs załozyć nie mogę bo za duzo wytrzymałości i siły wymaga. Co mogę teraz za zbroję zdobyć? No i łuk jakiś lepszy?
Odpowiedz

nie zakładaj pieprzonych pancerzy pod siłę.. zbroje od złodziei ci starczą plus powinieneś mieć teraz jeszcze pancerz Asmala... kto normalny gra w Gothica pod pancerz? O.o
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości