Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Być jak "Awatar Chaosu" - Droga zrecznosci

takie pytanie - czy spolszczenie doczekało się jakichś aktualizacji ?
Odpowiedz

(08-11-2018, 22:20)Krz60bl napisał(a):  No jedna potka jest jak piszesz na nowym terenie czego jeszcze nie znalazlem a druga potka na wytrzymalosc daje nam Raff za jajo topielca

A mam pytanko w jaki sposob miec tego questa na klatwe ponoc to sie robi jak sie bierze misje ekspedycja magow ognia no i na 3 rozne sposoby to robilem bez pierscienia Dagotha z jego pierscieniem z zalozonym pierscieniem i nic nie mam tego zadania

ciekawe... mi bambus nie daje potki...

przy robieniu questa opiekuna dostajesz klątwę beliara...
Odpowiedz

Nwm czemu ale kazdy co innego ma w returnie i tez tu Tizgar napisal ze w 1 rozdziale powinno sie miec 10 trolestow ja mam tylko 5 sztuk a praktycznie cala wyspe zwiedzilem ale cieszy fakt ze mam 23 szczawie i 16 goblinskich btw chodzi o to ze mam pokropic ołtarz beliara ta mikstura bez pierscienia Dagotha?
Odpowiedz

(09-11-2018, 08:14)Krz60bl napisał(a):  Nwm czemu ale kazdy co innego ma w returnie i tez tu Tizgar napisal ze w 1 rozdziale powinno sie miec 10 trolestow ja mam tylko 5 sztuk a praktycznie cala wyspe zwiedzilem ale cieszy fakt ze mam 23 szczawie i 16 goblinskich btw chodzi o to ze mam pokropic ołtarz beliara ta mikstura bez pierscienia Dagotha?

sporo roślin jest w miejscach które na pierwszy rzut oka wyglądają jakby nie można było tam wejść... ale być może ja mikstury nie dostaje z tego względu że nie mam gildii bojowej czy cuś...

ta o to chodzi
Odpowiedz

No jak ja bylem magiem ognia to dostalem zycie chyba a co do tematu odblokowala mi sie nauka tego strzalu za 25 pn i 10k zlota czy szczawi wystarczy mi na wszystkie goblinie jagody i trolesty? Bo tu jak Tizgar mial 290 staminy to jakim cudem chyba ze ze wszystkich trolestow zrobil to by sie zgadzalo

Aha i bylo cos napisane na temat 2 szczawi na półce skalnej kolo mostu gdzie bylo bandyci Erola i ze do tego potrzebna jest akobatyka gdzie to jest dokładnie wszystko sprawdzalem i nie ma 2 szczawi
Odpowiedz

(09-11-2018, 09:30)Krz60bl napisał(a):  No jak ja bylem magiem ognia to dostalem zycie chyba a co do tematu odblokowala mi sie nauka tego strzalu za 25 pn i 10k zlota czy szczawi wystarczy mi na wszystkie goblinie jagody i trolesty? Bo tu jak Tizgar mial 290 staminy to jakim cudem chyba ze ze wszystkich trolestow zrobil to by sie zgadzalo

hm... może to zależy od preferowanej statystyki... jak nic nie masz na prf to dostajesz skórę cieniostwora a jak masz już coś na prf to dostajesz jakąś miksturę...  cholera wie przekonam się niedługo...
6 tablic to 60 wytrzymałości do tego 10 trolestów czyli 10 mikstur w tym 2 z mutagenem to 4+8 czyli 120 wytrzymałości z mikstur w sumie nabił z bonusów 180 wytrzymałości czyli powinien mieć 280 wytrzymałości aaa plus dwie mikstury znalezione (podobno dwie) to w sumie 300 powinno być...
jeśli chodzi o szczawie to ja w jarku miałem jakieś 29 szczawi (jak grałem magiem) przerobiłem 24 więc zostało mi 5 do gd jak poszedłem to nazbierałem znowu do 30 (coś koło tego) z czego kilka nie miałem zebranych jeszcze z Khorinis z takich trudno dostępnych miejsc.. więc chyba ci starczy... ale radzę ci najpierw robić mikstury na wytrzymałość a później na zrękę zostaw sobie tylko odpowiednią ilość na mutageny resztę wypij zrób też parę na siłę dla mutagenów... jak dobrze poszperasz to pewnie ci starczy na wszystko...
jest taka półka skalna... jak idziesz od strony karczmy to w lewo i patrz w dół jak od farmy to w prawo... i akrobatyka potrzebna nie jest ale trzeba ładnie skoczyć na drzewo bez niej by się nie zabić
Odpowiedz

No nic w takim razie zostalo mi jeszcze mi jeszcze znalezc te 2 szczawie 2 tablice na wytrzymalosc 5 trolestow( cholera wie skad jest jakas mapka ew spis?) i okolo 7 smoczych korzeni bo mam 9 a Tizgar pisal ze jest okolo 16 i czy mam wykupowac cale zarcie od handlarzy? Bo np mleko jabłka ser piwo nie potrzebne sa a do bonusy jednorazowego na wsio starczy

A co jest potrzebne do poświęconych strzal ( przepis za zadanie mroczna siec) czyzby woda swiecona?
Odpowiedz

(09-11-2018, 10:03)Krz60bl napisał(a):  No nic w takim razie zostalo mi jeszcze mi jeszcze znalezc te 2 szczawie 2 tablice na wytrzymalosc 5 trolestow( cholera wie skad jest jakas mapka ew spis?) i okolo 7 smoczych korzeni bo mam 9 a Tizgar pisal ze jest okolo 16 i czy mam wykupowac cale zarcie od handlarzy? Bo np mleko jabłka ser piwo nie potrzebne sa a do bonusy jednorazowego na wsio starczy

A co jest potrzebne do poświęconych strzal ( przepis za zadanie mroczna siec) czyzby woda swiecona?

wszystko masz na forum... a jeśli chodzi o żarcie to wykupuj wszystko co ci jest potrzebne do ciast i jakiś pojedynczych bonusów

a bo ja wiem... nigdy tego nie używałem na magu w pewnym momencie przestałem nawet używać zniszczenia ożywieńca bo stało się nieopłacalne...
Odpowiedz

Być jak fanatyk sztucznego poziomu trudności.
Odpowiedz

Jak najefektywniej walczyć dualami ? Jakieś tipy ?

Pisaleś @Tizgar że znasz porady od ruskich, mógłbyś się nimi podzielić ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości