Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Być jak "Awatar Chaosu" - Droga zrecznosci

0a oddałeś mu łuk?
Odpowiedz

Tak dalem mu tak jak chcial jesienowy nawet questy porobilem od niego
Odpowiedz

ale on chciał kompozytowy... po za tym poruszyłeś z nim dialog nauki o strzelaniu z łuku? nie masz gdzieś tam dialogu o tym że twoje strzały nie zawsze przebijają twój cel? spróbuj zaatakować z łuku np. trolla wtedy może ci się pojawi dialog
Odpowiedz

No to tam kompozytowy mniejsza ale ok jak bd w domu to sprawdze moze poskutkuje i wtedy tymi strzalami dam rade widmom albo chociaż szkieletom?
Odpowiedz

(08-11-2018, 14:24)Krz60bl napisał(a):  No to tam kompozytowy mniejsza ale ok jak bd w domu to sprawdze moze poskutkuje i wtedy tymi strzalami dam rade widmom albo chociaż szkieletom?

na widma tylko magiczne strzały działają z tego co kojarzę ale możesz spróbować ale  szkielety dasz radę ubijać
Odpowiedz

Mam pytanko jako ze ide pod zrecznosc to latwo mi okradac ludzi i zalozmu ze okradlem 150 osob i dostałem 10 zreki (wciaz 1 rozdzial) i jezeli okradne kolejne 15 osob nie dostane juz zreki?

I 2 pytanko chodzi o dary bogow musze je brac co 10 leveli czy np moge na poziomie 30 wziac 3 dary z rzedu pytam bo jezeli wezme dary na lvl 11 a pozniej na 30 to czy przepadna mi dary za lvl od 20 do 29
Odpowiedz

(08-11-2018, 17:58)Krz60bl napisał(a):  Mam pytanko jako ze ide pod zrecznosc to latwo mi okradac ludzi i zalozmu ze okradlem 150 osob i dostałem 10 zreki (wciaz 1 rozdzial) i jezeli okradne kolejne 15 osob nie dostane juz zreki?

I 2 pytanko chodzi o dary bogow musze je brac co 10 leveli czy np moge na poziomie 30 wziac 3 dary z rzedu pytam bo jezeli wezme dary na lvl 11 a pozniej na 30 to czy przepadna mi dary za lvl od 20 do 29

jak okradniesz 10 zręki w 1 rozdziale to do drugiego rozdziału już nie dostaniesz zręki za kradzież i nie okradaj ludzi powyżej 150 bo niestety npc się nie resetują co każdy rozdział do okradania

nie przepadają dary bierzesz najpóźniej jak się da
Odpowiedz

Mam pytanko Tizgar pisze w swoim opisie o 2 mutagenach i 2 potkach na wytrzymalosc zdobylem wszystkiego po 1 bo 1 potka na wytrzymalosc jestbw krypcie tylko w ktorej jak wszystkie sa zamkniete i gdzie jest 2 mutagen na wytrzymalosc?
Odpowiedz

bardziej mnie zastanawia gdzieś ty znalazł tą drugą potkę na wytrzymałość... pierwsza jest w kaplicy za farmą Onara na nowym terenie

http://bractwospolszczenia.pl/showthread.php?tid=520 mutageny
Odpowiedz

No jedna potka jest jak piszesz na nowym terenie czego jeszcze nie znalazlem a druga potka na wytrzymalosc daje nam Raff za jajo topielca

A mam pytanko w jaki sposob miec tego questa na klatwe ponoc to sie robi jak sie bierze misje ekspedycja magow ognia no i na 3 rozne sposoby to robilem bez pierscienia Dagotha z jego pierscieniem z zalozonym pierscieniem i nic nie mam tego zadania
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości