Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Profesjonalna solucja oraz poradnik do gry.

Dzięki udało się, przez chwilę biegała w miejscu przy krawędzi, aż w końcu wskoczyła.
Da rady może zdobyć dziennik Vatrasa nienależąc do gildii złodzei?
Odpowiedz

(01-07-2018, 12:29)syngromu88 napisał(a):  Dzięki udało się, przez chwilę biegała w miejscu przy krawędzi, aż w końcu wskoczyła.
Da rady może zdobyć dziennik Vatrasa nienależąc do gildii złodzei?

5k Zuris...
Odpowiedz

Dolacz do gildii zlodzieji i jak masz 30 retoryki to bedziesz mogl za darmo od ramireza wziac.
Odpowiedz

ale mówił że bez gildii złodziei
Odpowiedz

Jak chce wejść tam za talomona po questa wyprawa magów ognia to lepeij też mieć zaczętego questa od drugiego opiekuna żeby od razu mieć księgę do rytułału tego ??
Odpowiedz

Niestety zamiast dołączyć do gildii wcześniej, to próbowałem jak zostałem Magiem Ognia.
I chociaż zdobyłem pierścień Constantino to mi odmówili, twierdząc że jak obrałem drogę jakiegoś z Magów to nie mogę do nich dołączyć.
Więc zostaje Zuris.
Nie wiem też dlaczego po zakupie ksiąg Win dla Goraxa i zadaniu z miksturą Constantino nie mogę nic kupić od tych dwóch alchemików.
Teraz jedynie mogę handlować z Zurisem.
Odpowiedz

Ktoś może wie dlaczego jak włączam w opcjach rzeczy typu "status karmy u bogów" "informacje o dniu i czasie" "informację o statystykach GB" nic sie nie dzieje? Za pierwszym razem działało potem bo złych wyborach zacząłem od nowa i sie nie pojawiaja:/
Odpowiedz

(04-08-2018, 13:21)Prootaku napisał(a):  Ktoś może wie dlaczego jak włączam w opcjach rzeczy typu "status karmy u bogów" "informacje o dniu i czasie" "informację o statystykach GB" nic sie nie dzieje? Za pierwszym razem działało potem bo złych wyborach zacząłem od nowa i sie nie pojawiaja:/

Naciśnij "I"

[Obrazek: 2vtOxdq.jpg]
Ból jest najskuteczniejszą formą dyscypliny.
Odpowiedz

(04-08-2018, 13:31)Musiek napisał(a):  
(04-08-2018, 13:21)Prootaku napisał(a):  Ktoś może wie dlaczego jak włączam w opcjach rzeczy typu "status karmy u bogów" "informacje o dniu i czasie" "informację o statystykach GB" nic sie nie dzieje? Za pierwszym razem działało potem bo złych wyborach zacząłem od nowa i sie nie pojawiaja:/

Naciśnij "I"

Zadziałalo wielkie dzięki:D
Odpowiedz

(04-08-2018, 13:42)Prootaku napisał(a):  
(04-08-2018, 13:31)Musiek napisał(a):  

Naciśnij "I"

Zadziałalo wielkie dzięki???

:P

[Obrazek: 2vtOxdq.jpg]
Ból jest najskuteczniejszą formą dyscypliny.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości