Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

G2NK Returning Textures Replacer

Screeny są pod "Cкриншоты"
http://worldofplayers.ru/threads/39879/

Najnowsza wersja:
https://mega.nz/#!9VxgFTZK!VBjBtwpt_WF9X...PpWZMSLRx8

Czy mógłby ktoś zrobić wersję bez podmiany ubrań, zbroi oraz menu głównego i ładowania wraz z menu pauzy?
Odpowiedz

Ale ubrania i zbroje są kozackie xD

Jako iż Polska instalka ma potencjał, można by było zrobić dowolny wybór tekstur. Mnie w TR nie podoba się: zamiana okna ładowań (z obecnego returna PL ładowanie jest najlepsze wraz z Złotymi wrotami, tekstury miasta Khorinis. Reszta bardziej mi się podoba w TR. Było by epicko jakby można było wybrać dane tekstury. Jednak to pewnie by była kupa roboty ze zrobieniem tego.
Odpowiedz

Przecież jest wersja dostosowana do spolszczenia w instrukcji.
Wypakuj sobie vdf z teksturami, podmień te które chcesz i będziesz miał.
Odpowiedz

Gdzie? xD W spolszczeniu czy w tym texturepacku?
Odpowiedz

Raczej w tym przerobionym Texture packu  :P
Odpowiedz

(07-05-2018, 18:51)Ventrue napisał(a):  Przecież jest wersja dostosowana do spolszczenia w instrukcji.
Wypakuj sobie vdf z teksturami, podmień te które chcesz i będziesz miał.

Jakim programem wypakować te pliki texture replacer.vdf . Ja użylem tego z folderu tools , ale nie mogłem znaleźć pojedynczych tekstur które chciałem wymienić . Np zbroi Strażników  Świątynnych .
Odpowiedz

Na tej stronie WoP ru jest taki komunikat  w zalecanych: 

"Odległość widzenia: 120-140%
Wyłącz LOD w /System/Gothic.ini "DisableLOD = 0" zamień na "DisableLOD = 1"
Włącz wygładzanie i filtrowanie anizotropowe w panelu ustawień karty wideo. "

Powinienem edytować ten Gothic.ini i zmienić wartość na 1 czy akurat przy tej paczce przystosowanej do spolszczenia nic nie trzeba zmieniać?
Odpowiedz

Znalazł już ktoś sposób na pojedyncze podmienianie tekstur ? Niektóre rzeczy z texturepacka podobają mi się bardziej od vanilli i vice versa , więc chciałbym połączyć ich najlepsze aspekty .
Odpowiedz

TR crashuje mi się na pustyni adanosa przy ładowaniu save. Cza było grać na normal teksturach.
Odpowiedz

(26-05-2018, 09:19)Pyrus napisał(a):  Znalazł już ktoś sposób na pojedyncze podmienianie tekstur ? Niektóre rzeczy z texturepacka podobają mi się bardziej od vanilli i vice versa , więc chciałbym połączyć ich najlepsze aspekty .

Też mnie to interesuje

@Ventrue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości