Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RETURNING 2.0 - INSTALACJA W POLSKIEJ WERSJI, Z OPCJONALNYMI PATCHAMI.

(06-05-2018, 03:22)logow1 napisał(a):  
(05-05-2018, 18:15)Str3aM napisał(a):  Witam, a co z wersjami G2NK na steam? :) W instalce widzę opcję steamową lecz nie mogę wybrać filderu z zainstalowanym G2NK :) Szukam po zagranicznych forach ale nic nie widzę, Jeżeli coś przeoczyłem byłbym wdzięczny za odp ;)

https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...1378966424 Takie coś znalazłem,instalujesz normalnie(np film Majesa) i potem jak w Poradniku
Edit: Jak nie widzisz lokalizacji gry to wejdz w biblioteke PPM"Własciwości" potem "Pliki lokalne" i "Przeglądaj pliki lokalne

Niestety ale u mnie podany sposób nie działa, wklejam do folderu Gothic II, gra się odpala ale opcje DX11 pod F11 nie działają, jeśli wkleję do katalogu system to wtedy gra nie odpala.

EDIT: Dobra ogarnąłem, trzeba skopiować pliki do folderu system jak i folderu Gothic II ;)
Odpowiedz

(06-05-2018, 20:23)Solace napisał(a):  
(06-05-2018, 19:12)tasiema321 napisał(a):  
(06-05-2018, 19:05)Solace napisał(a):  
(06-05-2018, 19:02)tasiema321 napisał(a):  Witam zrobiłem wszystko tak jak w Twoim poradniku i gdy chcę uruchomić już gothica to kompletnie nic się nie dzieje, nie wyskakuje nawet żaden błąd ani nic, wiecie co może być nie tak? Pozdrawiam

Spróbuj odpalić jako administrator, upewnij się, że włączasz grę przez odpowiedni skrót. Możesz też bezpośrednio wejść do folderu system i odpalić gothic2.exe aby się upewnić. Sprawdź tez, czy w menedżerze zadań nie znajduje się już jeden proces gothic2.

sprawdziłem wszystko, wyłączyłem komputer i nadal nic nie reaguje :/ za pierwszym razem jak instalowałem razem z dx11 to działało, ale nie miałem tych dodatkowych opcji na F11, więc odinstalowałem całego gothica i już drugi raz próbuję według Twojego poradnika ponownie zainstalować ale bez rezultatów niestety

Spróbuj zainstalować VCredista oraz DirectX z instalki returninga 2.0. Można je wybrać w NECESARY SOFTWARE.

nic to nie dało, zainstalowałem ponownie z tym dx11 z instalki i działa, ale nie mam tych dodatkowych opcji pod F11 a Twoim sposobem u mnie nie chcę się uruchomić gothic smutajka
Odpowiedz

(07-05-2018, 10:09)Encke napisał(a):  Witam, zainstalowałem wszystko zgodnie z filmikiem i poradnikiem, a niestety mam problem o którym (chyba) nikt jeszcze nie napisał.
Mianowicie, odpalam gre, mam biały obraz a reszta działa, bo słysze filmik początkowy, potem jak ruszam myszką to też jakbym byl w menu głownym i działają dzwieki, a niestety obraz mam biały.
Odpalam jako administrator, pobralem all patche, dx11, a coś blokuje obraz. Nadmienię tylko, że mam G2 Gold Edition z Steam.
Miał ktoś podobny problem i zna rozwiązanie?

Hej, miałem to samo, na laptopie xD. Uruchamia ci pewnie Gothica z karty zintegrowanej. Wejdź w panel sterowania nvidia i w ustawieniach 3D wybierz karte nvidi jako preferowany procesor graficzny. Jeżeli nie masz lapka, czy też dwóch kart, no to nie wiem co możesz zrobić. Zapewne coś w panelu ustawień karty graficznej bd musiał zmienić.
Odpowiedz

Mam pytanie, lepiej instalować sam rosyjski dubbing, czy te pierwszą opcję z dubbingiem pl? Jak to działa? Nie ma problemów, bo różne opinie słyszalem?
Odpowiedz

(07-05-2018, 14:06)Carballo napisał(a):  Mam pytanie, lepiej instalować sam rosyjski dubbing, czy te pierwszą opcję z dubbingiem pl? Jak to działa? Nie ma problemów, bo różne opinie słyszalem?

Polski dubbing zostaje tylko przy kwestiach z oryginalnej gry. Reszta będzie po rosyjsku (kwestie z moda).

Nie uczestniczę już aktywnie na forum Bractwo Spolszczenia. Moje poradniki mogą być w pewnym stopniu nieaktualne.
Odpowiedz

Szybkie pytanko. Rozumiem, że mam nie zaznaczać opcji z directx tylko wgrać osobny wedle twojego poradnika a co z opcja camery pod directx? Zaznaczać czy nie?
Odpowiedz

(07-05-2018, 20:43)Watchmaker napisał(a):  Szybkie pytanko. Rozumiem, że mam nie zaznaczać opcji z directx tylko wgrać osobny wedle twojego poradnika a co z opcja camery pod directx? Zaznaczać czy nie?

Nie. Wersja od Likera (ta z mojego poradnika) ma kamerę.

Nie uczestniczę już aktywnie na forum Bractwo Spolszczenia. Moje poradniki mogą być w pewnym stopniu nieaktualne.
Odpowiedz

A jak naprawic taki blad ?

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

(08-05-2018, 00:29)stormy napisał(a):  A jak naprawic taki blad ?

Powodem błędów związanych z plikami .mms jest nie zaznaczenie opcji "Russian Version Installation" przy instalacji Returninga 2.0. Przeinstaluj jeszcze raz z poradnikiem. Powiedz mi proszę, ile waży Twój folder gothic 2 po zainstalowaniu Returninga.

Odpowiedz

(08-05-2018, 00:35)Solace napisał(a):  
(08-05-2018, 00:29)stormy napisał(a):  A jak naprawic taki blad ?

Powodem błędów związanych z plikami .mms jest nie zaznaczenie opcji "Russian Version Installation" przy instalacji Returninga 2.0. Przeinstaluj jeszcze raz z poradnikiem. Powiedz mi proszę, ile waży Twój folder gothic 2 po zainstalowaniu Returninga.

Instalowalem tak jak mowisz i dalej mi wyskakuje ten sam bład moj folder waży 9,87 GB
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości