Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy techniczne, trudności oraz inne pytania ogólne

Z czego mi szybciej pobierze dubb z mega czy z google drive? Oraz czy okna dialogowe są nowe? (wprowadzone przez rosyjskich twórców) i te z g3 tak?
Odpowiedz

Myślę że z google drive, i najlepiej przez IDM.
Odpowiedz

zainstalowalem bez tego dubbingu co tu jest w temacie, i mam czasami polski głos beziminnego :D nie przeszkadza mi to za bardzo, ale raczej jest to błąd (chyba ze wlasnie ten plik ma to naprawic)

@Quasch dopisz w głównym wątku o opcji zmniejszenia ilości/zniwelowania trawy co nie tylko ogromnie poprawia widoczność (kto wyszedł z wieży Xardasa wie o co chodzi :)) ale i zwiększa ilość fpsów (różne wyniki na różnych konfiguracjach, u mnie nie wzrosło praktycznie w ogóle ale ja mogę grać na DX11 na ok. 100fpsach) za pomocą plików: https://yadi.sk/d/uumUOh_U3GSSyL
(poniżej moja translacja)
Instalacja: Umieść jeden z wybranych plików .vdf do folderu Data wewnątrz głównego folderu gry. Poniżej opis plików:

- noGRASS.vdf - Wyłącza tylko trawę.
- noGRASS_all.vdf - Wyłącza wszystko oprócz drzew.
- noGRASS_full.vdf - Wyłącza wszystko, łącznie z drzewami. Nie ingeruje w obiekty, które mają związek z bezproblemowym ukończeniem gry.
Przykład tego: Kłoda nad przepaścią prowadzącą do starego klasztoru. "Obóz Sekty"
- noGRASS_full_all.vdf - Wyłącza wszystko co możliwe. Wliczając palmy, śnieżne drzewa, roślinność wodną (nie zalecane do gameplayu).
Odpowiedz

Wie ktoś może czemu po zainstalowaniu wszystkiego na czystego G2NK nie mam na pulpicie ikonki Returninga i nie da się w ten sposób odpalić gry?
Odpowiedz

Przez Gothic2.exe też powinno dać radę.
Odpowiedz

Właśnie wywalało jakiś błąd, a teraz wgl nie widzi returninga po przeinstalowaniu
Odpowiedz

Więc coś źle zainstalowałeś. Bo mi przez exe się odpala.
Odpowiedz

Po zainstalowaniu spolszczenia do returninga 2.0 Po polsku mam tylko obrazy np ładowania a reszta jest po angielsku. jak to naprawić? zły
Odpowiedz

Zainstalować jeszcze raz tym razem według instrukcji.
Odpowiedz

Mam pytanie. Gra ktoś może w returninga 2.0 na laptopie?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości