Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy techniczne, trudności oraz inne pytania ogólne

Witam.
Mam problem z instalacją returninga, mianowicie gdy próbuję odpalić czystego moda jeszcze bez spolszczenia, wyskakuje mi błąd Acces Vilation.
A gdy już zdarzy się że gra się włączy to bez obrazu.
Odpowiedz

Witam.
Pojawił się pewien irytujący problem: Po dojściu do Kreola ( i tym samym walki z milionem trupów) i nauki języka demonów nie mogę używać runy teleportacji by z Górniczej doliny wyteleportować się do Khorinis.
Po wczytaniu save sprzed nauki tego języka problem dalej jest i jedyną możliwościa jest teleportacja do kamieni tylko w Górniczej Dolinie
Odpowiedz

a masz już list od Garonda do Hagena?
Odpowiedz

Jeszcze nie mam listu
Odpowiedz

jesteś pewien? bo coś mi się wierzyć nie chce ewentualnie sprawdź czy na zewnątrz wieży Kreola dalej masz ten problem
Odpowiedz

Cześć, mam problem, mianowicie chcę zostać Strażnikiem w Bractwie, ale gdy używam zwoju snu na jednym z uczniów Namiba, ten się do mnie nie odzywa. Jest jakiś sposób, żeby to naprawić, czy mogę go olać?
Odpowiedz

Witam ostatnio spotkał mnie pewien problem ,a mianowicie nie mogłem wrócić do Jarkendaru, gdy uzywałem runy albo teleportowałem się przy piramidzie wyskakiwał taki błąd : https://zapodaj.net/0ae5f5f59eee4.jpg.html .
Poczytałem że można się rozebrać i spróbować się teleportować , zadziałało ale jak się okazało nie moge wczytać savów z Jarka bo wywala tego samego błęda.
Odpowiedz

Witam . Kolejny raz reinstaluje gothica i wgrywam zgodnie z filmem returning 2.0 . Problem jest tego typu ze przy odpalaniu gry z pulpitu pojawia się tylko prostokątne okno na sekunde i znika , gra się nie włącza . Podczas instalacji returninga nie moge odznaczyć rusyfikacji wszystko jest zaznaczone , proszę o pomoc ,
Odpowiedz

Witam, czy miał ktoś problem z brakiem polskiego dubbingu mimo, że został zainstalowany zgodnie z instrukcją? :D
Odpowiedz

Witam mam takie pytanie dotyczące returninga 2.0 czy da sie wgrać jakąś modyfikacje dzięki której usunę tą całą trawe i zielone rzeczy i czy robiąc to returning będzie działać bez problemu
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości