Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Gdzie mogę znaleźć kamień księżycowy i czy jest on jakoś łatwo dostępny? Zacząłem dopiero 3 rozdział i mam przepis na runiczny sihill i brakuje mi tylko tego składnika.
Odpowiedz

Znajdziesz je na pustyni adanosa. Grałem tylko w postawkę Ret 2.0 to były w miejscu 1. i. 2 więc mogło się coś zmienić.:
1. U Maga bossa w wieży. 2. W wielkiej piramidzie w sali z ołtarzem adanosa (za teleportem). 3. W świątyni łez (wewnątrz wielkiego dołu na pustyni). Na samym końcu w sali ze łzą.
Odpowiedz

Mam pytanie, czy jeśli zabiło się golema w rozpadlinie zanim umiesciło się fragmenty ornamentu na ołtarzu to czy to buguje questa? Ogólnie pokonałem nieumarłego maga i teraz nie mam pojęcia jak zabić pełzacza bo nie mam itemku do uderzenia w gong by go zwabić. Dzięki z góry za odpoweidź.

EDIT: Nieważne. Zrobiłem to manualnie prowokując pełzacza do podejścia używając kuszy i bugując go a następnie zrzucając pilar.
Odpowiedz

pytanko, strasznie wolno mi działa myszka, musze przelecieć całe biurko plus jeszcze podnieść myszke i znowu ruszyć na bok żeby mi sięobrócił bezi i cały czas to tylko niewiele, ustawienia w grze na max czułość, jakieś pomysły?
Odpowiedz

(05-10-2020, 21:51)Poison2607 napisał(a):  pytanko, strasznie wolno mi działa myszka, musze przelecieć całe biurko plus jeszcze podnieść myszke i znowu ruszyć na bok żeby mi sięobrócił bezi i cały czas to tylko niewiele, ustawienia w grze na max czułość, jakieś pomysły?
jak jeszcze grałem bez AB też miałem ten problem , musiałem za każdym razem przed włączeniem gry zwiększać czułość myszy w panelu sterowania i wtedy było git, także mam nadzieję że nie masz tam pasku na maxa XD bo innych pomysłów nie mam zmieszany

Dwa połamane kolana znaczą więcej niż tysiąc słów dobry
Odpowiedz

HejQ!
Mam dziwny problem.
Gdy podchodzę do zatoczki i chcę łowić ryby to wciskam kombinację LShift+8(z klawiatury numerycznej z NumLock) i zamiast łowić ryby to bezi zapala lub gasi lampe.
Myślałem że po przeczytaniu książki od Farima uaktywni taką możliwość, ale to niec nie dało.
We wcześniejszych wersjach AB nie miałem tego problemu.
Czy coś robię źle, czy w skryptach jest coś skopane?
Odpowiedz

wyłącz num lock
Odpowiedz

Teraz zauważyłem że można łowić ryby, ale niestety z lampą w jednym ręku :/
Na włączonym NumLck przytrzymujemy 8 i wciskamy LShift.
Odpowiedz

Hej wszystkim!
Która książka nabija nam mnóstwo inteligencji w bibliotece Magów Ognia?
Szukam i nie mogę znaleźć.
Odpowiedz

żadna
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości