Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Nie jestem pewien, ale bez alternatywnego balansu może nie być tej opcji, albo miałeś za mało (wymaga chyba 15) i dlatego Ci jej nie wyświetliło.
Odpowiedz

(10-04-2020, 12:51)Kuszu napisał(a):  Nie jestem pewien, ale bez alternatywnego balansu może nie być tej opcji, albo miałeś za mało (wymaga chyba 15) i dlatego Ci jej nie wyświetliło.
Dzięki.

A powiesz mi jaka różnica jest w zablokowanym  kontencie pomiędzy poziomem normalnym a trudnum? Osobiście gram na normalnym, grywałem wcześniej tylko w g1 oraz g2nk. Jak zacząłem returninga to pierwszy zapis miałem na trudnym ale zrobiłem teraz nowy na normal, ponieważ chcę najpierw poznać kontent a nie użerać się na początku. Wiem że potem to będzie za łatwo ale trzeba zacząć od czegoś.
Odpowiedz

Na zwykłym Returningu 2.0 Ci nie powiem bo w nim jest trochę inaczej niż z Balansem Alternatywnym. Zwykłego r2.0 nie ogrywałem już lata całe, ale prawdopodobnie działa to na podobnych zasadach. Z AB wygląda to tak, że od poziomu trudnego masz już odgórnie ustalone siły potworów (ich siłe uderzenia, pancerz, życie), zmniejszony zarobek złota, exp w grupie i bez, punkty za poziom i nie możesz tego zmienić według własnego widzi mi się, a na najtrudniejszym masz dostawione większe i trudniejsze grupki przeciwników i jeszcze bardziej obniżone lvlowanie.
Odpowiedz

(10-04-2020, 16:08)Kuszu napisał(a):  Na zwykłym Returningu 2.0 Ci nie powiem bo w nim jest trochę inaczej niż z Balansem Alternatywnym. Zwykłego r2.0 nie ogrywałem już lata całe, ale prawdopodobnie działa to na podobnych zasadach. Z AB wygląda to tak, że od poziomu trudnego masz już odgórnie ustalone siły potworów (ich siłe uderzenia, pancerz, życie), zmniejszony zarobek złota, exp w grupie i bez, punkty za poziom i nie możesz tego zmienić według własnego widzi mi się, a na najtrudniejszym masz dostawione większe i trudniejsze grupki przeciwników i jeszcze bardziej obniżone lvlowanie.
Właśnie ten AB to jest jakiś rebalans czy o co chodzi? Mniemam że to kompletnie inna wersja niż returning 2.0
Odpowiedz

Witam, potrzebuje pomocy. Najnowsza wersja returna z AB, nie widzę opcji kupna pancerzy u Jaspera, tylko pancerz nożownika dalej nic. Questy wykonane aż do momentu w którym muszę iść do Górniczej Doliny, 1 rozdział, 160 zręczności.

Edit. Nie odpaliły mi się misje u Jaspera i skończyłem gildie zabójców, czy to może być przyczyna? Jeżeli tak, czy będą później u niego dostępne te zbroje po wykonaniu reszty questów?

Zbroje pokazują się co rozdział, już nieważne =)
Odpowiedz

Mam pytanie, jak chce nacisnąć niektóre przyciski to postać mówi mi " czym" . Za bardzo nie wiem o co biega. Wie ktoś co należy zrobić w takiej sytuacji, chodzi mi na przykład o kryptę za farmą onara czy jaskinie koło gospody orlana. Dzięki za pomoc.
Odpowiedz

no zapewne jak pyta "czym" no to widocznie ci czegoś brakuje w ekwipunku logiczne nie?
Odpowiedz

Odpowiedź nasuwa się sama tam są zamki, a czym otwieramy zamki? wytrychem albo...V rozdział gry tam wejdziesz.
Odpowiedz

(18-04-2020, 07:32)BishopBS napisał(a):  no zapewne jak pyta "czym" no to widocznie ci czegoś brakuje w ekwipunku logiczne nie?
Logiczne tylko chciałbym wiedzieć czego mi brakuje. Bo pierwszy raz gram w returninga.
Odpowiedz

Zbroja Łowcy Smoków. Kupiłem ją od Jana, ale nie uczy przekuwania jej. Nie ma tej opcji dialogowej. Mam zabić więcej smoków?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości