Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytania odnośnie zadań i rozgrywki

Jak w temacie.

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz
Sad 

Witam, czy istnieje gdzieś spis wszystkich możliwych do zdobycia punkcików retoryki? Na internecie nigdzie nie znalazłem a w lataniu po rosyjskich stronkach nie jestem zbyt dobry. A z tego co widziałem nawet Majes powtarzał podejście m.in dla tego że sknocił coś z punktami retoryki więc wnioskuję że są dosyć ważne.
Odpowiedz

https://rpgrussia.com/index.php?topic=90...#msg325621

Tłumacz google przetłumaczy w miarę sensownie.
Odpowiedz

Dziękuję!
Odpowiedz

Czemu handlarze w khorinis nie chcą ze mną gadać? jak dopiero co do miasta wlazłem to raczej krzzywdy im nie zrobiłem xD
Odpowiedz

(06-05-2018, 00:26)Lambert napisał(a):  Czemu handlarze w khorinis nie chcą ze mną gadać? jak dopiero co do miasta wlazłem to raczej krzzywdy im nie zrobiłem xD

Aby porozmawiać z jakimkolwiek mistrzem bądź handlarzem, najpierw musisz porozmawiać z Rupertem o tym jak dostać się do górnego miasta. On wyśle Cie do strażnika Pablo. Wykonaj polecenia Pablo, a w końcu będziesz mógł z nimi porozmawiać.

Nie uczestniczę już aktywnie na forum Bractwo Spolszczenia. Moje poradniki mogą być w pewnym stopniu nieaktualne.
Odpowiedz

Ja mam pytanie o co chodzi z tym zmęczniem/głodem? Właczyłem trudny poziom i w opcjach zaznaczyłem, zeby mi się pokazywały jakieś wskaźniki, ale nic mi się nie pokazuje, a hp tracę co jakiś czas. Mógłby mi ktoś przybliżyć jak to działa?
Odpowiedz

(06-05-2018, 00:28)Solace napisał(a):  
(06-05-2018, 00:26)Lambert napisał(a):  Czemu handlarze w khorinis nie chcą ze mną gadać? jak dopiero co do miasta wlazłem to raczej krzzywdy im nie zrobiłem xD

Aby porozmawiać z jakimkolwiek mistrzem bądź handlarzem, najpierw musisz porozmawiać z Rupertem o tym jak dostać się do górnego miasta. On wyśle Cie do strażnika Pablo. Wykonaj polecenia Pablo, a w końcu będziesz mógł z nimi porozmawiać.

Dzięki ;)
Odpowiedz

(06-05-2018, 00:35)Dota napisał(a):  Ja mam pytanie o co chodzi z tym zmęczniem/głodem? Właczyłem trudny poziom i w opcjach zaznaczyłem, zeby mi się pokazywały jakieś wskaźniki, ale nic mi się nie pokazuje, a hp tracę co jakiś czas. Mógłby mi ktoś przybliżyć jak to działa?

Wciśnij "I"...
Odpowiedz

I ja mam pytanko, nauczyłem się wydobywania mięsa od tego rzeźnika co nam daje questa pobicia Fellana. Poszedłem na wilki i dalej 0 loota to jakiś bug czy mięso nie wypada z kazdego moba ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości