Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Dirty Swamp 2.0 PL (zapowiedź)

Jaram się tymi walkami z bossami :) Zrobimy kompilację xd
Odpowiedz

Serio robi pozytywne wrazenie, chociaz z tym gustem niemców to bym sie nie afiszowal na kazdym miejscu, biarac pod uwage ich zdaniem dobre nostalgic edition a daleko temu do bycia dobrym xd
Odpowiedz

Skąd bierzecie tak dobrych aktorów głosowych? 
 Czy można w jakiś sposób dołączyć do projektu, pomóc w dubbingu itp?
 Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz

Z Polski. Teraz już się pomoc nie przyda, dzięki.

[Obrazek: 89yzYBO.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Bardzo chciałbym pomóc przy nagraniach dubbingu. Kiedyś nagrywałem dla Was jedną postać, ale chyba się nie spodobało. Od tamtego czasu zaopatrzyłem się w lepszy sprzęt i wziąłem udział w warsztatach aktorskich. Jak można się z Wami skontaktować, bo na FB opcja napisania do Was wiadomości zniknęła...
Odpowiedz

Zniknęła już dawno temu, bo zaglądałem tam może raz na miesiąc i nie chciało mi się tego wszystkiego czytać. Nawet na własne forum wchodzę stosunkowo rzadko.

Jak mówiłem, dubbing w tym modzie to już raczej sprawa zamknięta, teraz czas na różnorakie poprawki.

Odpowiedz

Podnoszę po prostu rękę na przyszłość. Sprzęt mam, czas też. Pierwsze próbki moich dubbingów Ci się podobały. Dopiero potem coś nie zagrało. Napewno będą jakieś nowe projekty, więc się zgłaszam.
Odpowiedz

Jak tam Panowie? ruszyliście już z testami?
Odpowiedz

Tak, ale jest jeszcze dość długa lista rzeczy, które chcę poprawić. Ostatnią turę testów przewidujemy gdzieś na wakacje.

Odpowiedz

jak prace?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości