Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Dirty Swamp 2.0 PL (zapowiedź)

Co tu gadać, zapowiada się rewelacja, no i polski dubbing... trzeba się pokłonić przed ekipą.
Odpowiedz

Nowy słodziak, którego będziemy mogli spotkać — kryształowy golem. :D

[Obrazek: AI53VIk.jpg]

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Ponoć czas już na ostatnie szlify — zaimplementowano właśnie 34 osiągnięcia na Spine (ciekawe, czy ktoś się skusi na przejście na ostatnim poziomie anioł). 

[Obrazek: 8GaTkVW.png]

Odpowiedz

I nowe ikonki dla czarów. Jak wspominałem, magowie powinni być tutaj usatysfakcjonowani. :)

[Obrazek: Ixt19QK.jpg]

Odpowiedz

O tak, kapitalne!
Po Atariarze i ŚS to kolejny najbardziej wyczekiwany mod

[Obrazek: spineSignature.php?name=Bal-Sagoth&language=Polish]
Odpowiedz

Dzisiaj premiera wersji 2.0 :)
Cieszy mnie to bardzo, ponieważ nareszcie możemy porządnie zacząć prace nad dubbingiem. Autor bardzo często dokonywał zmian w dialogach, raz coś dodając, raz coś odejmując, co było dość deprymujące, dlatego sam nam zaproponował, żebyśmy poczekali do oficjalnego wydania.
Mamy nadzieję, że już w 2019 będziecie mogli podziwiać najlepsze walki z bossami w modyfikacjach do Gothica. :)

[Obrazek: e8oLlp3.jpg]
[Obrazek: cK6Lm2w.jpg]
[Obrazek: 2G3Pjgq.jpg]
[Obrazek: ZrlI9Bb.jpg]
[Obrazek: ZP74yer.jpg]
[Obrazek: XVHDnCF.jpg]

Odpowiedz

@Quasch

A co to za epickie starcia z bossami? bezi na strzała, boss na 100?  :P o co w tym chodzi?
Odpowiedz

W Returningu tak jest, owszem. Dla mnie to jest chory system. Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby coś takiego chwalić. Co strumyk widzę, że ludzie po prostu bugują każdego bossa i nawalają do niego z kuszy. głupek
Tutaj też masz pełno przeszkadzajek, często nawala cię wszystko z każdej strony, ale minie naprawdę sporo czasu, zanim zejdzie ci chociażby ta połowa hp. Całość jest bardzo satysfakcjonująca.

Odpowiedz

@Quasch

Trociny z kupą trzeba mieć aby chwalić takie pojedynki z bossami  :P Walka ma być uczciwa i wymagająca, made in japan from software  heart
Odpowiedz

Czy prace się posuwają do przodu z tym projectem
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości