Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Dirty Swamp 2.0 PL (zapowiedź)

[Obrazek: 5WQbQqO.png]

Opis modyfikacji:

Dirty Swamp opowiada o niewolniku, który rozpoczyna swoją historię w jednej ze swoich znienawidzonych świątyń. Jak zwykle musi odwalać całą brudną robotę dla swojego pana, Sancheza. Potem jednak historia przybiera całkowicie inny obrót, a bezimienny protagonista ląduje w mrocznym świecie pełnym zadań i nieznanych postaci. Wielu traktuje go z taką samą pogardą co jego niegdysiejszy nadzorca, inni z kolei staną po jego stronie. Ale przynajmniej teraz będzie mógł cieszyć się względną wolnością, żyjąc na swój ironiczny i zuchwały sposób, bez ciągłego dostawania po pysku za kąśliwe komentarze.

Cechy:

* Ok. 20-30 godzin czasu gry
* Nowa historia, potwory, umiejętności, zaklęcia
* Niesamowite walki z bossami
* Aż 5 poziomów trudności
* Trudne zagadki
* Stare bronie z gry Gothic
— i wiele więcej —

Screeny:

[Obrazek: BANTs6C.jpg]
[Obrazek: GTNkhDP.jpg]
[Obrazek: yN47FWZ.jpg]
[Obrazek: rK7gIIT.jpg]
[Obrazek: xufRswA.jpg]

Filmy:

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Już dawno temu słyszałem o tej modyfikacji i kojarzyłem ją głównie przez te widowiskowe walki z bossami, ale jakoś nie miałem okazji w nią zagrać. Teraz się to pewnie zmieni, aż jestem ciekawy tej nowej wersji :D
Odpowiedz

Ciekawe czy usuną te nienaturalne drzewa na środku drogi  ;)
Odpowiedz

(29-04-2018, 18:51)Maciejond napisał(a):  Ciekawe czy usuną te nienaturalne drzewa na środku drogi  ;)

Niestety na razie zostały, ale w sumie sam im to od razu zasugeruję. ;)

Odpowiedz

Czym będzie się różniła wersja 2.0 od poprzedniej. Oprócz dunbbingu oczywiście?

[Obrazek: spineSignature.php?name=Zertin&language=Polish][Obrazek: KOPt8kX.png]
Odpowiedz

Ja grałem troszkie w tego moda i jest bardzo dobry. Nie skończyłem, ale myślę, że warto będzie poczekać na wersję 2.0, i wtedy od nowa przejść.
Czekamy ! :)

[Obrazek: comment_6QF5vikv4fUxxQ5ufs5T0WDpYEXBqEzR.gif]
Odpowiedz

(30-04-2018, 04:02)Zertin napisał(a):  Czym będzie się różniła wersja 2.0 od poprzedniej. Oprócz dunbbingu oczywiście?

Panie, za dużo by mówić. Na każdym kroku są zmiany.

Odpowiedz

A może ktoś pokazać gameplay z przykładową walką z bossem? Ciekaw jestem czy na gothicowym system walki można zrobić w miarę ciekawą walkę.
Odpowiedz

Nie chcę nawet screena żadnego z tego dawać, bo to byłby na razie za duży spoiler. Wszystko w swoim czasie.

Odpowiedz

(30-04-2018, 10:24)sebogothic napisał(a):  A może ktoś pokazać gameplay z przykładową walką z bossem? Ciekaw jestem czy na gothicowym system walki można zrobić w miarę ciekawą walkę.

Kiedyś grałem w tego moda i powiem że ta walka jest naprawdę świetna :D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości