[G1] Świat Skazańców 2.0 PL (zapowiedź)

czy dubbing bezimiennego jest powycinany z różnych dialogów, czy sam pan Jacek Mikołajczak zgodził się dubbingować? To mnie zastanawia.

Tak.

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]

@Quasch Mam kilka pytań 1. Czy ten mod będzie miał tekstury HD? 2. Co z nowymi umiejętnościami 3. Będą nowe pancerze, bronie itd? 4. Jakieś inne ciekawe innowacje? 5. Fabuła główna będzię jakoś zmodyfikowana?

1. Sam w sobie nie, ale na pewno będziemy mogli polecić jakiegoś teksturpacka.
2. Umiejętności są dodane takie głównie gothicowe, drobne, których w podstawce zabrakło, czyli kowalstwo itd. 
3. Tak, są.
4. Myślę, że lepiej będzie je samemu odkryć.
5. Główna oś pozostaje ta sama. Modyfikacja dodaje jakieś kilkadziesiąt zadań pobocznych, które są dość klimatyczne, ale nie przewracają rozgrywki do góry nogami. To ma być taki pełniejszy Gothic i muszę przyznać, że jest już to wrażenie, jakby się grało w jakiś oficjalny dodatek. I sporo ludzi po próbce też to stwierdza.

Na kiedy planowana jest premiera dubbingu? :D Bo nie wiem, czy najpierw rozgrywać ER.

Były plany w sumie wypuścić gdzieś pod koniec wakacji, ale trochę tempo zmniejszyliśmy, bo średnio widzę wydawać teraz coś większego, skoro i tak większość dalej żyje Returningiem. Wydamy przez wakacje parę mniejszych modyfikacji, a potem się da te większe.

Kiedy premiera?

Przesłuchałem próbki dubbingu u Majesa, 10/10 rewelacja.

(18-06-2018, 20:41)Quasch napisał(a):  1. Sam w sobie nie, ale na pewno będziemy mogli polecić jakiegoś teksturpacka.

Z texturpacków do G1 najbardziej podoba mi się ten od Artemiano. Później jest Carnage Graphic Patch. No i jeszcze są jeszcze tekstury do Reloaded Mod, ale nie wiem czy można je pobrać osobno.

Tekstury z Reloaded Mod i Artemiano to to samo.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości