[G1] Świat Skazańców 2.0 PL (zapowiedź)

Super, oto kolejny powód do zachwytu nad waszą pracą!
Zapowiada się świetnie, i chociaż rozumiem powody, to szkoda że to kolejny projekt który będzie można 'kiedyś' ograć.
A przez chwile miałem nadzieje że znajdzie się coś godnego jeszcze przed Returningiem ;)

@sebogothic

Do obydwu pisałem już dawno temu. Żadna strona mi nic konkretnego nie powiedziała.

Ale już wpadłem w międzyczasie na pewien pomysł, który teraz jak nigdy ma szansę się ziścić.

No i jeśli chodzi o wersję 2.0, to w pierwszym poście widnieje, co będzie zawierać. Ci, którzy już wcześniej moda ograli, wiedzą, czego można się spodziewać. Modyfikacja w swoim założeniu nie ma dodawać pierdyliarda różnych niepotrzebnych rzeczy.

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]

(28-04-2018, 11:09)Quasch napisał(a):  @sebogothic
Modyfikacja w swoim założeniu nie ma dodawać pierdyliarda różnych niepotrzebnych rzeczy.

I to mi się podoba. Z jednej strony mody w stylu Mrocznych Tajemnic czy Returninga są fajne do pogrania, bo dodają masę zadań i zawartości, a z drugiej jednak psują/zmieniają lore i klimat oryginału. Najbardziej lubię mody w stylu ER, które starają się wypełnić grę nie naruszając klimatu oryginału. Nie oczekuję też jakiegoś molocha, wystarczy mi jeśli mod wydłuży G1 o 10 godzin. Liczę też, iż w ŚS także w późniejszych rozdziałach pojawi się kilka zadanek pobocznych.

I właśnie w tym sęk. Teraz jest tyle modów, że każdy znajdzie coś dla siebie. Na przykład do takiego G2 — jeśli ktoś preferuje coś, co tylko lekko dopełni podstawkę, to zagra chociażby w Atariara, a jeśli ktoś szuka rozgrywki wywróconej do góry nogami, to pewnie rzuci się na Returninga. Nie każdy mod jest dla każdego.
A co do późniejszych zadań, to nie kojarzę, żeby była aż taka bieda. Było parę od osób, które jeszcze się na nas nie wypięły. :D Jak komuś będzie się nudziło, to może nabijać przy okazji osiągnięcia, które będą.

Mod z udźwiękowieniem dialogów prezentuje się, według mnie, na tyle interesująco, że z wielką chęcią ograłbym go zamiast wracać do podstawowej wersji gry, jak co roku. Oglądałem gejmpleje ze sporej ilości innych modów, parę nawet próbowałem ograć, ale prędzej czy później wszystko, prócz niemieckiego Valendoru, nudziło mi się i dawałem sobie spokój z dalszym przechodzeniem. Świat Skazańców mógłby być drugim modem, którego dobrnę do końca i stąd też pytanie - czy jest jakaś szansa, że wersja z udźwiękowionymi dialogami wyjdzie jakoś mniej więcej w okresie wakacyjnym?

Tak, bardzo możliwe, że do końca wakacji się z tym wyrobimy, ale jeszcze nic nie obiecuję.

Gdyby komuś było mało, to kolega Grzesiek wrzucił właśnie na swój kanał filmik, gdzie prezentuje cząstkę dubbingu dla postaci, przy których brał udział. Zapraszamy. :)

(31-05-2018, 20:00)Quasch napisał(a):  Gdyby komuś było mało, to kolega Grzesiek wrzucił właśnie na swój kanał filmik, gdzie prezentuje cząstkę dubbingu dla postaci, przy których brał udział. Zapraszamy. :)

Świetny ten dubbing, przyjemnie się go słucha i wgl. Sam próbowałem nagrać kilka próbek ale z moim mikrofonem to tylko w mrocznych tajemnicach by mnie przyjęli.

zapowiada sie zajefajnie czekam na premiere

Boskie logo moda

[Obrazek: spineSignature.php?name=Zertin&language=Polish][Obrazek: KOPt8kX.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości