Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Dirty Swamp PL

No muszę przyznać że na mnie też robi wrażenie. Moje ulubione zaklęcie (bryła lodu) zaklęte w mieczu, coś pięknego. :)

[Obrazek: spineSignature.php?name=Bal-Sagoth&language=Polish]

Odpowiedz

Miłośnicy lochów oraz ciemnych zakątków z pewnością upodobają sobie 4. rozdział w nowym Dirty Swamp. Dodatkowo od czasu ostatniej wersji liczba walk z bossami wzrosła aż dwukrotnie! A trzeba przyznać, że już wtedy prezentowały się one miodnie. ;)

[Obrazek: A6At6w4.jpg]

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Witam, mam pewien problem z misją "Mapa dla Jonesa" .Znalazłam już wszystkie kawałki mapy wykonałam zadanie z posklejaniem mapy a gdy ją ide oddać mówi mi w ostatnich dialogach ,że mam znaleść szkatułkę a mapę mi da dopiero wtedy gdy załatwię kilof. Otóż kilof posiadam ,ale nie mam żadnej kwestii dialogowej z piratem, gdy bez mapy próbuje wykopać skarb piszę ,że nie mam odpowiedniego przedmiotu. Dodam ,że jest to moja ostatnia misja, przed dostaniem się do obozu a nijak nie mogę jej ruszyć.  Jeżeli wie ktoś co z tym zrobić proszę napisać, jeżeli jest to bug nie do przejścia może ktoś mógłby podesłać mi save. Pozdrawiam.
Odpowiedz

Cześć @Dobruska950

Z tego, co pamiętam, to nie był bug, tylko tak był warunek specjalnie napisany. W ostateczności przez pewien okres 2. rozdziału jeszcze możesz mu to oddać.
Gdyby jednak nic się już nie dało zrobić, to łap kod na ten naszyjnik i szkatułkę:

insert ItMi_SilverNecklace
insert itmi_schatullej

Odpowiedz

(23-06-2018, 14:07)Quasch napisał(a):  Cześć @Dobruska950

Z tego, co pamiętam, to nie był bug, tylko tak był warunek specjalnie napisany. W ostateczności przez pewien okres 2. rozdziału jeszcze możesz mu to oddać.
Gdyby jednak nic się już nie dało zrobić, to łap kod na ten naszyjnik i szkatułkę:

insert ItMi_SilverNecklace
insert itmi_schatullej

Dzięki ślicze:)
Odpowiedz

Warto ograć teraz tego moda czy lepiej czekać na wersję 2.0 ?
Odpowiedz

Ja bym poczekał, nawet jeśli autor moda planuje beta-testy dopiero pod koniec roku. Lepsze wrażenia będą.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości