Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy z zadaniami, pytania oraz trudności

Witam, mam pytanie. Jak działa zwój/runa otwierania zamków? Jak się tego używa? Próbowałem wszystkiego, a kiedy klikam LPM to pyta się mnie "który zamek?". Proszę o pomoc
Odpowiedz

Cześć! Wiem że ten temat był już wałkowany kilkukrotnie, ale też mam problem z wyjściem z Górniczej Doliny (nie byłem jeszcze w Jarkendarze). Domyślam się, że nie ma jednego, prostego rozwiązania, ale spróbuję ;)

Nie mam zainstalowanego żadnego texturepacka, chyba że o tym nie wiem. Nie mam też Directx 11, ani modów graficznych. Miałem zainstalowane Cienie Przeszłości, ale odinstalowałem je przez Spine. Mam wersję Gothic Złota Edycja (pudełkową).

Jakieś rady?
Odpowiedz

Wybaczcie, czasami mi te posty uciekają.

(16-06-2020, 13:45)GrzybowySnaf napisał(a):  Witam, mam pytanie. Jak działa zwój/runa otwierania zamków? Jak się tego używa? Próbowałem wszystkiego, a kiedy klikam LPM to pyta się mnie "który zamek?". Proszę o pomoc

Dość specyficznie trzeba do tego podejść, to znaczy użyć CTRL przy podświetlonej już nazwie i bodajże jeszcze nacisnąć W.

(09-07-2020, 21:51)klochu napisał(a):  Cześć! Wiem że ten temat był już wałkowany kilkukrotnie, ale też mam problem z wyjściem z Górniczej Doliny (nie byłem jeszcze w Jarkendarze). Domyślam się, że nie ma jednego, prostego rozwiązania, ale spróbuję ;)

Nie mam zainstalowanego żadnego texturepacka, chyba że o tym nie wiem. Nie mam też Directx 11, ani modów graficznych. Miałem zainstalowane Cienie Przeszłości, ale odinstalowałem je przez Spine. Mam wersję Gothic Złota Edycja (pudełkową).

Jakieś rady?

W tym poście zebrałem wszystko do kupy: Klik

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

A czy ten Artemiano Texturepack jest instalowany domyślnie? Nie wiem jak go edytować albo usunąć... smutajka
(12-07-2020, 01:46)Quasch napisał(a):  Wybaczcie, czasami mi te posty uciekają.
(16-06-2020, 13:45)GrzybowySnaf napisał(a):  Witam, mam pytanie. Jak działa zwój/runa otwierania zamków? Jak się tego używa? Próbowałem wszystkiego, a kiedy klikam LPM to pyta się mnie "który zamek?". Proszę o pomoc

Dość specyficznie trzeba do tego podejść, to znaczy użyć CTRL przy podświetlonej już nazwie i bodajże jeszcze nacisnąć W.
(09-07-2020, 21:51)klochu napisał(a):  Cześć! Wiem że ten temat był już wałkowany kilkukrotnie, ale też mam problem z wyjściem z Górniczej Doliny (nie byłem jeszcze w Jarkendarze). Domyślam się, że nie ma jednego, prostego rozwiązania, ale spróbuję ;)

Jakieś rady?

W tym poście zebrałem wszystko do kupy: Klik
Przepraszam za post pod postem, ale udało mi się rozwiązać problem. Po prostu odinstalowałem Gothica 2 całkowicie, ze wszystkimi modami i dodatkami. Teraz działa :)
Odpowiedz

Witam.
Otóż gra chodzi normalnie, ale gdy wyłączam grę to wtedy się zawiesza i jedynie menadżer zadań pomaga. Dlaczego tak się dzieje? Gram na platformie Spine i mam zainstalowane dodatkowo: D3D11Renderer, L'Hiver Graphics Patch - Version 2, System Pack, System Pack 1.6
Odpowiedz

uroki dx11
Odpowiedz

Mógł by mi ktoś podać lokalizację wszystkich bandytów z  listów gończych? Pozostał mi ostatni i nie wiem gdzie go szukać. Przeszukałem chyba każdy zakątek w khorinis, GD, i jarkendarze.
Odpowiedz

(17-11-2017, 17:25)Quasch napisał(a):  

Ogółem jest 9 chłopa.
Można ich znaleźć tak:

Khorinis

* Grond: W obozie bandytów na północ od farmy Sekoba.
* Thiele: Jaskinia z owcą Akila.
* Reck: Most w pobliżu Martwej Harpii.
* Hugo: Latarnia Jacka.
* Dexter: Wiadomo.
* Ajax: W pierwszym rozdziale w porcie, potem przenosi się do nowych ruin koło Magów Wody.

Górnicza Dolina

* Rhot: Jaskinia, gdzie w G1 był obóz Quentina.
* Detmond: Na Placu Wymian.

Listy gończe porozsyłane są po całym świecie, więc trzeba szukać. Kilka pojawia się później, ale ogólnie zawsze jest więcej niż jeden.
Odpowiedz

Od czego zależy pojawienie się głowy w eq delikwenta?(łowca głów). Na początku taki Thiele miał głowe ale jak zacząłem nową gre to jej nie miał. To samo było u mojego kolegi, kiedy u mnie głowa się pojawiła u niego już nie. Są na to jakieś warunki? Można prosić o kody na te głowy w razie gdyby nie można było ich 'podnieść' z ciała?
Odpowiedz

A jak myślisz? Od tego, czy masz list gończy na danego delikwenta. Przecież nie będziesz odcinać głowy każdemu napotkanemu bandycie w nadziei, że za któregoś znajdzie się nagroda.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości