Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy z zadaniami, pytania oraz trudności

@Quasch Nie zainstalowałem systempacka itp, bo myślałem, że Spine to zrobi za mnie. :D Teraz już działa.
Odpowiedz

Gdzie jest ten sprzedawca cieniostwora? Chciałbym to przetestować?
Odpowiedz

(29-10-2017, 13:44)xpxaxtxox napisał(a):  Gdzie jest ten sprzedawca cieniostwora? Chciałbym to przetestować?

Jest taka nowa dolinka za farmą Onara, tam się musisz rozejrzeć.

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

A opłaca się w ogóle wydawać pn w łuki skoro można trafić na 10% wszystko praktycznie z każdej odległości bez większego pudłowania ? W podstawce wydawało się w to pn żeby być cenniejszym :P
Odpowiedz

Mam problem z modelami postaci. Postacie migają, znikają i tekstury "wariują" po ekranie. Spotkał się ktoś z tym ?
Odpowiedz

POMOCY
Próba uruchomienia poprzez "SPINE" czy" Gothic Starter" powoduje" ERROR MESSAGE"

C;zMusic_DM.cpp(zCMusicSys_DirectMusic;;LoadThemeByScript)

file not found; gamestart .sgt

CHOLERA-teraz nie mogę uruchomić żadnego moda bo ten sam błąd !!!
JAK TO NAPRAWIĆ ?
Odpowiedz

Jak idę w najemnika to Bosper najlepszy wybór czy może harad coś zaproponuje nowego?
Odpowiedz

@wiwir przeinstaluj Gothica
Odpowiedz

(29-10-2017, 14:44)xpxaxtxox napisał(a):  A opłaca się w ogóle wydawać pn w łuki skoro można trafić na 10% wszystko praktycznie z każdej odległości bez większego pudłowania ? W podstawce wydawało się w to pn żeby być cenniejszym :P

Twoja wola, na co wydasz.

(29-10-2017, 17:53)historyteacher napisał(a):  Jak idę w najemnika to Bosper najlepszy wybór czy może harad coś zaproponuje nowego?

Raczej Bosper lepszy. Harad uczy jeszcze kucia dwuręcznych mieczy.

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Mógłby ktoś dać save'a tuż po rozmowie z Xardasem bo za każdym razem jak próbuję odpalić nową grę to w momencie w którym powinna się włączyć cut-scena crashuje mi Gothica :/ z góry dzięki :d
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości