Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy z zadaniami, pytania oraz trudności

@Angar miał podobny problem. Zmień sobie sterowanie z G1 w menu.

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Obstawiam że przez systempacka Ci nie działa, ja mam tylko VBE i d3d11 renderer 17.1 i działa strzelanie
Odpowiedz

Grając magiem wybrać Constantina, czy lepiej Bosperka?
Odpowiedz

W jaki sposób uruchomić modyfikację ? Próbowałem przez Spine-a, mod się zainstalował ale po próbie uruchomienia go nic się nie dzieje. Próbowałem też przez alternatywny download, ale wtedy w ogóle nie mam pojęcia gdzie znaleźć jakiś launcher do tej modyfikacji. Jak odpalam Gothic2.exe to mam normalnego Gothica 2 NK bez modyfikacji.
Odpowiedz

(29-10-2017, 10:34)Cygan napisał(a):  Grając magiem wybrać Constantina, czy lepiej Bosperka?

Myślę, że mimo wszystko Constantino.

(29-10-2017, 10:42)Pro123 napisał(a):  W jaki sposób uruchomić modyfikację ? Próbowałem przez Spine-a, mod się zainstalował ale po próbie uruchomienia go nic się nie dzieje. Próbowałem też przez alternatywny download, ale wtedy w ogóle nie mam pojęcia gdzie znaleźć jakiś launcher do tej modyfikacji. Jak odpalam Gothic2.exe to mam normalnego Gothica 2 NK bez modyfikacji.

Polecam zajrzeć tutaj: http://bractwospolszczenia.pl/showthread.php?tid=117
Dodatkowo jeśli zainstalowałeś moda z alternatywnego, to powinieneś go odpalać przez GothicStarter.

Odpowiedz

Jeszcze dwa pytanka. Bonusy można używać od początku, czy tak jak w tradycyjnym NK? I czy da się przenieść save ze Spine do normalnie zainstalowanego moda, bo coś mi się crashuje i podejrzewam, że to wina spine :/
Odpowiedz

(29-10-2017, 10:59)Cygan napisał(a):  Jeszcze dwa pytanka. Bonusy można używać od początku, czy tak jak w tradycyjnym NK? I czy da się przenieść save ze Spine do normalnie zainstalowanego moda, bo coś mi się crashuje i podejrzewam, że to wina spine :/

Tradycyjny NK. Aczkolwiek granice atrybutów zostały lekko zmienione. Teraz próg wzrasta co 40 pkt.
I tak, da się, ale to jest jedno i to samo tak naprawdę, więc wina najpewniej nie leży w tym. Można też spróbować z SystemPackiem ze Spine.

Odpowiedz

Są dodane jakieś nowe bronie pod zręczność + czy dalej siła zwiększa obrażenia dla broni pod zręke?
Odpowiedz

Mam problem z uruchomieniem tej modyfikacji poprzez Spine, mógłby ktoś zerknąć i powiedzieć mi co z tym zrobić? :)

Załączone pliki
.png Błąd.PNG Rozmiar: 5.75 KB  Pobrań: 212
Odpowiedz

(29-10-2017, 12:55)Harwing napisał(a):  Są dodane jakieś nowe bronie pod zręczność + czy dalej siła zwiększa obrażenia dla broni pod zręke?

Jest kilka nowych broni pod zrękę. Do nabycia głównie u kupców w późniejszych rozdziałach. To drugie to wiadomo.

(29-10-2017, 13:26)historyteacher napisał(a):  Mam dużą nadzieje na dobry balans, na porządne wyzwanie szczególnie w późniejszym etapie gry
Niech smoki/poszukiwacze w końcu dadzą popalić :v

Oj, odszczekasz to jeszcze. :D

(29-10-2017, 13:30)Vanaadis napisał(a):  Mam problem z uruchomieniem tej modyfikacji poprzez Spine, mógłby ktoś zerknąć i powiedzieć mi co z tym zrobić? :)

Yyy… szczerze powiedziawszy, pierwszy raz coś takiego widzę i ciężko mi jest coś doradzić. :/ Jaki system? Wszystkie komponenty wgrane?

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości