Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to że masz za dużo modów naraz albo jakiś texturepack przeszkadza. No i u niektórych DX11 to powoduje.

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Problem zniknął kiedy zainstalowałem ten modzik z sortowaniem ekwipunku. Coś się tam porobiło i działa
Odpowiedz

Raz mi padł Pazdur, więc użyłem rogu, aby go wskrzesić. Miał 1hp więc go nakarmiłem. Teraz posiada cały pasek zdrowia. Przynajmniej jak się na niego najeżdża to tak pokazuje. Poza tym jak na niego wsiądę to również widać, że ma cały pasek + pod "B" także jest pokazane 250hp. Kiedy na nim siedzę i atakuje potwory to jest normalnie. W momencie kiedy na nim nie siedzę i się bije z potworami (obojętnie czy słabym, czy silnym) ten pada na strzała. 

Da się coś z tym zrobić?

Edit: zauważyłem, że nawet te potwory nie muszą go bić. Ja zacznę walkę i moby do mnie ruszają, są dosyć blisko ale dalej od niego to on i tak ginie. Nawet go nie tkną.
Odpowiedz

Mam problem z przechodzeniem pomiędzy zenami, wywala mnie do pulpitu albo wyskakuje błąd pod tytułem "imts_bow_war" czy coś takiego. Gram na spine, w tle mam zainstalowane L hivera i carnage graphic patch i oczywiście system pack. Możliwe, że wywala mnie wtedy kiedy używam marvina? Na srawdzenie po ponownym zainstalowaniu wszystkiego mogłem swobodnie przejść z GD do Khorinis, jednak gdy użyłem konsoli, to już mnie wywaliło i żaden save nie działał poprawnie z płynnym przechodzeniem z zenów.
Odpowiedz

Po zainstalowaniu moda (z Atariarem dzieje się to samo) i odpaleniu gry wywala mi access violation. Dziwne, bo mam zainstalowane wszystko czego trzeba i G2NK działa mi bez problemu. Nie mam żadnych texturepacków ani innych modów zainstalowanych. Dodam tylko że mody typu Ucieczka działają mi bez problemu, ale je też odinstalowałem i dalej to samo.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości