Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Z tą grą różnie bywa :D

<p><br></p>
Odpowiedz

U mnie Jasper jest automatycznie agresywny,musiałem go zabić,reszta członków gildi złodziei zachowuje się normalnie,po udaniu się z Lesterem na farmę Onara,kilka dni(w grze) później chciałem się udać z nim do Magów Wody.Opcja dialogowa "Choćmy" czy coś w tym stylu po prostu zniknęła,nie mogę z nim nigdzie iść.Mam wrażenie również że brakuje pucharu krwi sprawdziłem wszystkie lokacje poza ratuszem w górnym mieście i udało się zdobyć 4, u Lehmara też nie było. Stary Pancerz strażnika który znajduje się w górnym mieście,powoduje że wiele osób niechce z nami rozmawiać bo mamy na sobie "nie swój" pancerz to akurat nie wiem czy błąd czy tak miało być bo jest przypisany do gildi strażników.
Odpowiedz

Hej, nie wiem czy to ktoś zgłosił ale można przekuć Uriziel zanim się go w ogóle zdobędzie. Oprócz tego Paladyni nie uznają wzmocnionych pancerzy paladyna. Mając 6 czarnej rudy można wykuć 2 Uriziele.

Pozdrawiam
Odpowiedz

Canthar w II rozdziale po tym jak opowiedział wszystkim ze jestem zbiegiem i zniknał, przez co nie moge handlowac. (czy to nie mialo byc czasem w III rozdziale?)

Błąd z Luterem, po dialogu że na niego doniose nie mam zadnych opcji dialogowych z Andre i quest sie zamknal.

Nie moglem wejsc do portalu Jankendar bez rozpoczecia II rozdzialu? Tego chyba w podstawce nie bylo, poniewaz Andre nie dawal nam klucza dopoki nie rozwiazalismy kwestii z Krukiem?
Odpowiedz

Witam wszystkich,
chciałem powiedzieć, że mod bardzo fajnie się prezentuje i przyjemnie się w niego gra, te nowe miejscówki, zwłaszcza jaskinie są naprawdę ok i wpasowują się w kraine, jest znów chęć oblecieć całą wyspę ;)

Piszę post w tym temacie, choć wiem że już ktoś to zgłaszał, ale grając magiem pod przywołanie stworzeń zauważyłem, iż smoczy zębacz z 4 kręgu magii jest do nas wrogo nastawiony, a także w górniczej dolinie nie regeneruje się mana mimo wyuczonej z Jarkendaru umiejętności. Czy może planowana jest jakaś łatka, która by te problemy naprawiła?

Pozdrawiam ;)
Odpowiedz

Tak, to są znane błędy, ale niestety nie zanosi się na to, żeby były one poprawione.

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Cześć,

sejw mi się zepsuł, to znaczy gra się wczytuje ale nie można już jej zapisać, jestem w momencie po zabiciu Bloodwyna... ktoś z was tak miał? Da się to naprawić?
Odpowiedz

Kiedy wracam z górniczej doliny i chce przejsc do lokacji khorinis na ekranie ładowanie wywala mnie do pulpitu...  Czemu?
Odpowiedz

Pewnie dlatego, że wyskakuje jakiś błąd.

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

No właśnie nie wyskakuje... Tylko wywala do pulpitu, z czystą nie ma problemu... co z tym zrobić?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości