Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2] Textures Pack by Artemiano

Pakiet zawiera w sobie:

* Vurt’s Gothic II Texture Pack
* Gothic II Atmospheric mod 2.1
* Gothic Reloaded Mod
* Nature’s Fury mod
* Części składowe Returning 2.0
* Poprawki Artemiano

Screeny:

[Obrazek: ujkcLzt.jpg]
[Obrazek: AbNcwpT.jpg]
[Obrazek: lZwDdvm.jpg]
[Obrazek: hwEmiRj.jpg]
[Obrazek: 21h0Ugg.jpg]
[Obrazek: CoKFWok.jpg]
[Obrazek: rj7GWtx.jpg]
[Obrazek: As74zuH.jpg]

>>> Download <<<

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Zmiany obejmują tylko Khorinis? czy cały świat GII 2NK...
Odpowiedz

podpinam sie do pytania
Odpowiedz

czy będzie się to gryzło z plikiem oryginalnych tekstur?
Odpowiedz

Panie Kłaszu, prosimy o odpowiedz, czy zmiany obejmują także Jarkendar, czy tylko Khornis? To paczka tekstur stworzona pod GII czy pod GIINK?
Odpowiedz

Przecież nie ja jestem autorem tego teksturpacka, to skąd mam wiedzieć. Nigdy z tym nie grałem i ani nie mam kiedy to sprawdzić, ani nie chcę marnować neta. Jak ktoś obczai, to pewnie da znać.

[Obrazek: zFtRxXG.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Autor na rpgrussia twierdzi, że zarówno na podstawkę jak i dodatek, co więcej jest kompatybilny ze wszystkimi modami. Jarkendar wydaje się ładniejszy, ale artemiano nie chwalił się screenami więc nie wiem.
Odpowiedz

Witam. Miał ktoś z was problem z brakiem głów po przekopiowaniu tekstur do folderu data? Bo tak się u mnie dzieje... Wszystkie postacie wyglądają jak jeźdźcy bez głowy...
Odpowiedz

Ta domyślna czcionka w tej paczce to ewidentny przeżytek, dałoby się zmienić ją na jakąś prostszą z obsługą polskich znaków?
Odpowiedz
Pełna lokalizacja PL 

(08-02-2020, 03:17)Rajzen napisał(a):  Ta domyślna czcionka w tej paczce to ewidentny przeżytek, dałoby się zmienić ją na jakąś prostszą z obsługą polskich znaków?

Witam mieszkańców Khorinis dobry

Z racji że lubię texturpacki tylko takie, które nie "zmieniają klimatu lokacji" to wybór padł na artemiano.

A z racji że nie lubię cyrylicy to podmieniłem fonty artemiano na orginalne z G2NK.

Miłego korzystania ;)

link http://www.mediafire.com/file/ze8w0pkhaf...L.vdf/file
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości