Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Opinie i wrażenia

Możecie tutaj wyrazić swoją opinię na temat rozgrywki oraz podzielić się wrażeniami.

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Fajny

Załączone pliki Obrazki

[Obrazek: spineSignature.php?name=Dewalmy&language=Polish]
Odpowiedz

Bardzo fajny modzik,
ukończyłem cały pod 1h,
- 0 access violation, instalowałem sam, ale darowałem sobie dodawanie jakis unionów etc
- dubbing 1 klasa
- jedyny błąd jaki spotkałem to z problemem odkopania 1 skarbu bo nic sie nie działo
Odpowiedz

(01-12-2021, 15:01)Arvild napisał(a):  Bardzo fajny modzik,
ukończyłem cały pod 1h,
- 0 access violation, instalowałem sam, ale darowałem sobie dodawanie jakis unionów etc
- dubbing 1 klasa
- jedyny błąd jaki spotkałem to z problemem odkopania 1 skarbu bo nic sie nie działo
Prawdopodobnie nie zauważyłeś przedmiotu, który powinieneś podnieść po wykopaniu - lub zebrałeś go i nie zauważyłeś. Niemożliwe, żebyś nie mógł wykopać któregoś "X". Dopiero jak już go raz wykopiesz i pojawią się skarby, to drugi raz jak spróbujesz to już nie można.
Odpowiedz

Moda przeszedłem jako full mag. Nie bawiłem się jakoś bardzo zaklęciami, wybrałem kilka, którymi grałem do końca gry. Plusem takiego przejścia jest w końcu odczuwalna siła maga od początku do końca i ta regeneracja - cudo.
Miałem troche obaw co do tego humoru w grze, jednak był on naprawdę przyjemny i czasami można było się nawet uśmiechnąć. O Dubbingu nie ma co się wypowiadać - jest po prostu świetny. Walki z bossami były niezwykle widowiskowe jak na gothica - ale uprzedzaliście i się nie zawiodłem. Co do trudności tu już bardziej, grałem na poziomie normalnym i mag już od początku jest na tyle silny, że po nauce pierwszej regeneracji jest po prostu symulatorem czyszczenie wszystkiego jak leci, walki z bossami jakże widowiskowe, nie sprawiały mi na magu żadnej trudności - Na pewno ktoś pod 1h czy 2h będzie miał dużo radochy z bossem w bibliotece uczonych.
Przesadnie nie tryhardowałem, ale starałem się wykonać wszystkie questy. Niestety nie dostałem z jakiegoś powodu zadania na grzyby oraz zbugował mi się quest z cieniostworem. Z resztą nie było problemów.
Dzięki ekipie za spolszczenie i za ten dubbing - naprawdę kawał dobrej roboty, jak zwykle zresztą. Teraz tylko czekać do 10.12 na kroniki :D
Co do statystyk - many na pewno dało się wbić jeszcze więcej ale pod koniec nawet mi się już nie chciało, także kto myśli o ograniu moda, powinien to zrobić jak najszybciej.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Także teges no ukończony Hardcore i nie polecam tego poziomu, bo nie jest zbalansowany ukończenie  na tym poziomie wymaga kodów lub używania dość specyficznych bugów aby dało się niektóre walki wykonać, na normalnym tego problemu nie ma, problemem głownie jest fakt chorej ilsoc dmg ładowanego w nasza osobę.
Nie będę się z tym rozpisywał  bo nie jestem w tym dobry, finalnie można by dać 6-7/10 za sam fakt świetnych bossów - polecam ale jeśli ktoś szuka tutaj cudownych historii itp to sry to nie jest książka, to jest gra.
https://imgur.com/a/V1BGGub

Ps: Best Armor to smoczy da się zebrać na tyle bryłek aby wykuć 1h z 6 i ulepszyć zbroje za drugie 6
Odpowiedz

(04-12-2021, 02:21)Tizgar napisał(a):  Także teges no ukończony Hardcore i nie polecam tego poziomu, bo nie jest zbalansowany ukończenie  na tym poziomie wymaga kodów lub używania dość specyficznych bugów aby dało się niektóre walki wykonać, na normalnym tego problemu nie ma, problemem głownie jest fakt chorej ilsoc dmg ładowanego w nasza osobę.
Nie będę się z tym rozpisywał  bo nie jestem w tym dobry, finalnie można by dać 6-7/10 za sam fakt świetnych bossów - polecam ale jeśli ktoś szuka tutaj cudownych historii itp to sry to nie jest książka, to jest gra.
https://imgur.com/a/V1BGGub

Ps: Best Armor to smoczy da się zebrać na tyle bryłek aby wykuć 1h z 6 i ulepszyć zbroje za drugie 6
Da się zdobyć 17* bryłek rolleyes
Odpowiedz

Świetny modzik, udało się ukończyć na 41lvlu na normalnym aczkolwiek dużo rzeczy pominąłem np potki na siłe, nie znalazłem nauczyciela i żadnej receptury więc jadłem smocze korzenie i goblinie jagody. Duże ilości potworów skumulowane w jednym miejscu czasem irytowały, walki z bossami pierwsza klasa, dawały wyzwanie i niebyły przesadnie trudne oprócz ostatniego bossa do którego podchodziłem z ponad 20 razy bo potwory ciskały bohaterem jak piłką do tenisa. Ogólnie świat czy fabuła nie grają pierwszych skrzypiec ale tak świetnych mechanik skryptowych, walk z bossami nie ma żadna mi znana modyfikacja do gothica. Wyrazy uznania dla twórcy skryptów szczególnie jeśli chodzi o walke z bosami. Pomimo problemów technicznych widać dopracowanie w kwestii zadań, logiki i dialogów. Kozacka robota
Odpowiedz

Raczej nie pominołes, potki na sile czy zreke nie istnieja, korzenie i jagody zjadamy na surowo :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości