Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Dirty Swamp PL — Opis modyfikacji

Witam po prawie półrocznej przerwie. Obecna rzeczywistość jest jaka jest i ja też byłem zmuszony z tego powodu odciąć się całkowicie od spraw związanych z moddingiem. Na pewno nie będę mógł na to poświęcać tyle czasu co kiedyś, ale czasami będę chciał coś jeszcze porobić. W pierwszej kolejności chciałbym dokończyć trzy projekty, które leżały u mnie na dysku i czekały na ostatnie szlify.

Pierwszym z nich jest Świat Skazańców w wersji Hardcore, a konkretnie wersja od Buddygotha, o której kiedyś wspominałem, że to takie połączenie Świata Skazańców z Mrocznymi Tajemnicami, na co wskazywał początek, ale okazało się, że przeniesione zostały jedynie jakieś pojedyncze postacie. Nie liczę, że ktokolwiek to przejdzie, ale jakoś czułem potrzebę, żeby to zrobić.

Drugim jest Moe Edition, czyli ostatni z „Editionów”, który jako pierwszy i póki co jedyny postanowił solidnie wzbogacić podstawową wersję G2. Ciekawa pozycja dla tych, którzy nie przepadają za Nocą Kruką i Jarkendarem.

No i ostatnią rzeczą jest dostosowanie Dirty Swamp do wersji 3.0, co chciałem rozwinąć w tym temacie. Wykombinowałem w międzyczasie, jak to dobrze ze sobą pogodzić. Jest sporo drobnych różnic w dialogach, bo wiadomo, w trakcie nagrywania dochodzi się do wniosku, że pewne rzeczy należałoby zmienić, dlatego twórcy zasugerowali, żebyśmy przenieśli wszystko z 2.0 na żywca, a dograli jedynie te, które nie są stricte dialogami.

[Obrazek: PV9q0Fq.jpg]

Przykładowo w trakcie walk z bossami dodano różne odzywki — i nie powiem, ma to swój urok, dlatego mam nadzieję, że uda się to jeszcze w miarę ogarnąć. Mam przygotowany materiał dla kilkunastu osób. Jeśli uda się dograć chociaż połowę, to będę zadowolony.
Poza tym trzeba usunąć rzeczy, które nie mają odzwierciedlenia w naszej wersji, na przykład kiedy bohater pyta Tahatana o akcent albo kiedy podchodzi do tych dziewuch w wiosce i jest dialog w stylu: 

— Macie bardzo podobne głosy.
— Pewnie dlatego, że użycza nam go ta sama osoba.

U nas by musiało być coś w stylu: „Do diabła, co to za RPG, w którym głosy się nie powtarzają?” :D

Tak czy siak pod względem technicznym będzie to praktycznie to samo, a jeśli w przyszłości pojawią się jeszcze jakieś poprawki, to twórcy od razu nałożą je również u nas.

Nie spodziewałbym się na waszym miejscu rewolucji, ale na pewno będzie się grało przyjemniej.

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
[G2NK] Dirty Swamp PL — Opis modyfikacji - przez Quasch - 28-11-2021, 20:00
RE: [G2NK] Dirty Swamp PL — Opis modyfikacji - przez Bezimienny - 28-11-2021, 20:36
RE: [G2NK] Dirty Swamp PL — Opis modyfikacji - przez GrzybowySnaf - 28-11-2021, 21:23
RE: [G2NK] Dirty Swamp PL — Opis modyfikacji - przez Quasch - 06-04-2022, 19:30

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości