Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] L'hiver Edition v1.2.1 PL

(13-10-2021, 17:58)Tizgar napisał(a):  W 4r mozna kupic 2 ale i tak dopiero w 5 bedziesz mogl ulepszyc  obie bronie na maxa i to tylko pod warunkiem ze grasz jako ŁS

Ok ale widzialem ze Majes jak gral w Buddygotha to juz w 4r mial ulepszona zgube na maksa a jak ja teraz chcialem to zrobic to pisze ze potrzebuje arcymistrza w wykuwaniu broni, mozesz mi podpowiedziec kto tego uczy ? Gdzie moge sie nauzcyc arcymistrza w wykuwaniu broni bo chcialbym juz na GD isc z full ulepszona Smocza Zguba
Mam jeszcze pytanko jedno, Lee nie dal mi runy teleportacij na farme w 3r, mam juz 4r i dalej nie dal mi tej runy, jest w jakims innym miejscu >?
Odpowiedz

W zadnym  nie ma takiej runy
Czego ne rozumiesz? to nie jest buddygoth to jest l'hiver zupełnie inny mod ,nie masz 5 rozdziału wiec nie masz możliwości  posiadania arcymistrza to można mieć tylko jako łs pod warunkiem ze u harada nauczymy sie all broni  pod wybrany styl i u benneta all broni pod wybrany styl, wtedy wbija sie arcymistrz.
Odpowiedz

(14-10-2021, 18:10)Tizgar napisał(a):  W zadnym  nie ma takiej runy
Czego ne rozumiesz? to nie jest buddygoth to jest l'hiver zupełnie inny mod ,nie masz 5 rozdziału wiec nie masz możliwości  posiadania arcymistrza to można mieć tylko jako łs pod warunkiem ze u harada nauczymy sie all broni  pod wybrany styl i u benneta all broni pod wybrany styl, wtedy wbija sie arcymistrz.

Sspoko czaie baze :) Powiedz mi jeszcze kto ma klucz do pomieszczenia w kanałach gdzie urzeduje gildia złodzieji i czy jak zagram pod łuk to dam rade ubic spokojnie smoki czy bedzie to raczej nie realne ????
Odpowiedz

(18-10-2021, 12:07)Vincu8 napisał(a):  

Sspoko czaie baze :) Powiedz mi jeszcze kto ma klucz do pomieszczenia w kanałach gdzie urzeduje gildia złodzieji i czy jak zagram pod łuk to dam rade ubic spokojnie smoki czy bedzie to raczej nie realne ????
Pod zręczność dasz radę zagraj jak najbardziej. Z mojego doświadczenia dodam, że nie warto zamykac się tylko pod łuk. jako uzupełnienie warto wbić % w 1 h. Osobiście jak grałem w 1.1u to miałem tylko problem z lordem z twierdzy w GD. Bronie masz jak w podstawce NK+ flysa z legowiska lodowego smoka (140 dmg, na potce szybkości w 2R do zdobycia). 
Co do kluczy to raczej nic nie jest zmienione względem podstawki, więc ... (Rengaru, Halvor, Nagrur->Atilla; pierścień Constantino, wyjście w przytułku u hanny).

Co do pokoju rączki to albo 3 R albo zbuguj drzwi.

<p><br></p>
Odpowiedz

(18-10-2021, 21:20)KaMeO napisał(a):  
(18-10-2021, 12:07)Vincu8 napisał(a):  

Pod zręczność dasz radę zagraj jak najbardziej. Z mojego doświadczenia dodam, że nie warto zamykac się tylko pod łuk. jako uzupełnienie warto wbić % w 1 h. Osobiście jak grałem w 1.1u to miałem tylko problem z lordem z twierdzy w GD. Bronie masz jak w podstawce NK+ flysa z legowiska lodowego smoka (140 dmg, na potce szybkości w 2R do zdobycia). 
Co do kluczy to raczej nic nie jest zmienione względem podstawki, więc ... (Rengaru, Halvor, Nagrur->Atilla; pierścień Constantino, wyjście w przytułku u hanny).

Spoko byczku dzieki za rade ale mi chodzilo o pomieszcenie na klucz w kanalach tam gdzie w returnie byla skrzynia Rączki bo w tym L'Hiverze tez jest to pomieszczenie a kluzca nikt nie ma, poza tym teraz ogrywam maga bo juz woja pod 2h ogralem na tym modzie i gralo sie pieknie :) Regen sobie do magy wgralem z Ninja wiec mysle ze bedzie ciekawa gra magiem tym bardziej ze pierwszy raz w ogole w Gothica bede gral magiem :) na 3 run zrobie zreke i L'Hiver 1.2.1 uznam za calkowicie zaliczony, bo na prawde warto wyglada swietnie wszystko z nim wspopracuje ( uniony i ninja) teren za barykada wyglada oblednie itp. Najlepszy mod w ktory gralem bez watpienia !
Odpowiedz

Jednak gra magiem nie dla mnie, irytuje mnie gra w ten sposob, zaczynam run pod tarczownika, ma ktos jakies rady dotyczące tej postaci (jak rozwijac, czy uczyc sie wyrobu tarcz bo mieczy 1h to raczej oczywiste) ?
Odpowiedz

Witam, mam pewien problem i pare pytan, mianowicie...
- nie wczytuja mi sie tarcze, w watku bylo napisame zeby zmienic w pliku .ini ale ja w pliku takiego czegos nie mam i nie wiem co z tym zrobic :/ czy moglby ktos cos poradzic?
- kto mnie nauczy tworzenia zbroji? 
- czy oplaca sie wytwarzac samemu bronie? ( czeladnik harada) dostane cos lepszego niz samemu bede mogl zdobyc? ;) 
- czy klucz do drzwi na wzniesieniu nad magazynem paladynow dostane z czasem czy musze szukac? 
- gdzie sie ulepsza bronie i jakie wymogi musze spelniac. Z gory dziekuje
Odpowiedz

Aktualizacja 5.12.2021:
-Poprawiono kilka błędów tłumaczenia,
-Dodano postacie pomocnicze:
Pc_Itemfeller - Posiada wszystkie przedmioty z L'hivera
PC_Rockefeller - Posiada wszystkie przedmioty z Gothic II Noc Kruka

Pliki w linku zostały zaktualizowane.
Odpowiedz

Jest jakiś sposób na przywrócenie starego soundtracku w GD? Obecna muzyka kompletnie pozbawia tej lokacji klimatu.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości