[G2NK] Returning 2.0 PL (zapowiedź)

No to już przynajmniej wiemy @Czekoludek, że jesteś czyimś multikontem :)
@sebogothic raku weź lepiej zamilcz, już się dość ośmieszyłeś swoim bezmyślnym fanbojstwem, że w końcu musiałeś opuścić szeregi TM :)
PS: Ja akurat jestem na tyle dobrym testerem, że mój udział przy nich byłby dla drużyny z pewnością przydatny.

[Obrazek: spineSignature.php?name=Szymon&language=Polish]

@Simen

Znów każesz milczeć osobie piszącej, nie mówiącej  :P

"Tylko winny się tłumaczy" :)

(15-04-2018, 13:50)Hudof napisał(a):  @Simen

Znów każesz milczeć osobie piszącej, nie mówiącej  :P

Za co przepraszam, znowu masz rację.
(15-04-2018, 13:54)Opos napisał(a):  "Tylko winny się tłumaczy" :)

A w sumie, co mnie to, niech sobie gada co chce. Go nikt nigdy nie będzie chciał w jakimkolwiek zespole, kiedy ja już dość zrobiłem dla moddingu, a zrobię jeszcze więcej :P

Hej!
Dajcie sobie po razie i spokój.
Bo bez sensu zaśmiecać komentarze waszymi ripostami.

Nie @Simen, nie jestem niczyim multikontem :) Jestem jedynie gościem który interesuje się tym spolszczeniem, nie widziałem powodu by pisać cokolwiek w tym wątku bo i nie miałem tłumaczom do zaoferowania nic co mogłoby pchnąć ten zacny projekt do przodu. Radzą sobie oni świetnie i tylko czekać na kolejne info dotyczące spolszczenia. Zarejestrowałem się wczoraj specjalnie by odpowiedzieć na twój komentarz bo jak widzę od czasu twojej błazenady na themodders niewiele się zmieniło. Przy pierwszym projekcie tłumaczenia wziąłeś na siebie odpowiedzialność za komunikację między twórcami spolszczenia, a ludźmi którzy na to spolszczenie czekali. I o ile dobrze ci szło na samym początku to potem zacząłeś przechodzić sam siebie. Cisza radiowa z twojej strony była na tyle długa że ludzie zaczęli dopytywać o to spolszczenie na co ty reagowałeś dość dziwacznie powiedziałbym. Bo mieszanie ludzi z błotem, wyzwiska i tworzenie wrogiej atmosfery nie nazwałbym odpowiednią odpowiedzią osoby odpowiedzialnej za udzielanie informacji o spolszczeniu. Milczałeś długo, w przerwach jadąc po każdym kto śmiał w trakcie tej ciszy zapytać o stan projektu, by potem w pewnym momencie orzec że prace nad spolszczeniem są OD PEWNEGO CZASU wstrzymane. Oczywiście nie napisałeś o tym od razu, tylko po pewnym czasie zmęczony ciągłymi pytaniami (jak ci ludzie śmieli pytać cię kiedy wyjdzie spolszczenie, przecież ty tylko zobowiązałeś się udzielać informacji na ten temat. No kretyni) "łaskawie" zakomunikowałeś bandzie w twoim mniemaniu niecierpliwych idiotów (wielu przynajmniej takie odniosło wrażenie), że "spolszczenia nie ma, wgl nie powinniście nawet o nie pytać i nara". Szanuję pracę poprzednich tłumaczy, nawet jeśli ich projekt nie wypalił, bo wiem że musieli w to włożyć dużo energii. Jednakże Ty swoją robotę spaprałeś i dlatego gdy widzę jak to odzywasz się na temat innych ludzi czekających na spolszczenie to krew mnie zalewa. Jak ktoś wyżej wspomniał byłeś rakiem themodders, po twoich wypowiedziach tutaj widzę że nic się nie zmieniłeś i dalej jesteś aroganckim bucem któremu wydaje się że jest ważniejszy niż w rzeczywistości. To mam nadzieję mój ostatni post dotyczący twojej osoby, kłótnia z tobą przypomina obrzucanie się gównem z małpą, ja z tego przyjemności nie czerpię, a i tobie tejże dawać nie chcę.
Natomiast ekipie tworzącej obecne spolszczenie chcę życzyć samych sukcesów i wytrwałości, podziwiam wasza pracę i mam nadzieję że już wkrótce będziemy mogli ujrzeć Returna w naszym pięknym języku :)

[Obrazek: ChomikImage.aspx?e=jIv86dKmjybwo8wjTmRnR...JNLbg&pv=2]

A macie screena z postępu testowania.

To jest ta piramida przed powrotem z Irdorath? Szybko wam idą te testy :D

Może ktoś mi tu pomoże, bo widzę, że zdarzają się posty spoza tematu, a dużo osób. Wie ktoś jak poradzić sobie z bugiem podczas kopania skarbów, postać po trzech uderzeniach kilofem się zacina i jedyne co mogę zrobić, to anulować interakcję. G2NK + System Pack 1.7 i tekstury by Artemiano.

(15-04-2018, 16:08)Czekoludek napisał(a):  Nie @Simen, nie jestem niczyim multikontem :) Jestem jedynie gościem który interesuje się tym spolszczeniem, nie widziałem powodu by pisać cokolwiek w tym wątku bo i nie miałem tłumaczom do zaoferowania nic co mogłoby pchnąć ten zacny projekt do przodu. Radzą sobie oni świetnie i tylko czekać na kolejne info dotyczące spolszczenia. Zarejestrowałem się wczoraj specjalnie by odpowiedzieć na twój komentarz bo jak widzę od czasu twojej błazenady na themodders niewiele się zmieniło. Przy pierwszym projekcie tłumaczenia wziąłeś na siebie odpowiedzialność za komunikację między twórcami spolszczenia, a ludźmi którzy na to spolszczenie czekali. I o ile dobrze ci szło na samym początku to potem zacząłeś przechodzić sam siebie. Cisza radiowa z twojej strony była na tyle długa że ludzie zaczęli dopytywać o to spolszczenie na co ty reagowałeś dość dziwacznie powiedziałbym. Bo mieszanie ludzi z błotem, wyzwiska i tworzenie wrogiej atmosfery nie nazwałbym odpowiednią odpowiedzią osoby odpowiedzialnej za udzielanie informacji o spolszczeniu. Milczałeś długo, w przerwach jadąc po każdym kto śmiał w trakcie tej ciszy zapytać o stan projektu, by potem w pewnym momencie orzec że prace nad spolszczeniem są OD PEWNEGO CZASU wstrzymane. Oczywiście nie napisałeś o tym od razu, tylko po pewnym czasie zmęczony ciągłymi pytaniami (jak ci ludzie śmieli pytać cię kiedy wyjdzie spolszczenie, przecież ty tylko zobowiązałeś się udzielać informacji na ten temat. No kretyni) "łaskawie" zakomunikowałeś bandzie w twoim mniemaniu niecierpliwych idiotów (wielu przynajmniej takie odniosło wrażenie), że "spolszczenia nie ma, wgl nie powinniście nawet o nie pytać i nara". Szanuję pracę poprzednich tłumaczy, nawet jeśli ich projekt nie wypalił, bo wiem że musieli w to włożyć dużo energii. Jednakże Ty swoją robotę spaprałeś i dlatego gdy widzę jak to odzywasz się na temat innych ludzi czekających na spolszczenie to krew mnie zalewa. Jak ktoś wyżej wspomniał byłeś rakiem themodders, po twoich wypowiedziach tutaj widzę że nic się nie zmieniłeś i dalej jesteś aroganckim bucem któremu wydaje się że jest ważniejszy niż w rzeczywistości. To mam nadzieję mój ostatni post dotyczący twojej osoby, kłótnia z tobą przypomina obrzucanie się gównem z małpą, ja z tego przyjemności nie czerpię, a i tobie tejże dawać nie chcę. 
Natomiast ekipie tworzącej obecne spolszczenie chcę życzyć samych sukcesów i wytrwałości, podziwiam wasza pracę i mam nadzieję że już wkrótce będziemy mogli ujrzeć Returna w naszym pięknym języku :)

Jak ja uwielbiam, kiedy ludzie by w jakikolwiek sposób argumentować ze mną na temat mojej pracy nad spolszczeniem do Returninga 2.0 zwyczajnie w świecie przeinaczają fakty :D Oczywiście istnieje opcje, że w rzeczywistości nawet nie brałeś udziału w wspomnianych wydarzeniach i wiedzę czerpałeś tylko od "ułomków", ale coś wątpię. Nigdy, ale to przenigdy nie wyzywałem i nie obrażałem nikogo z tego powodu, że zapytał się o spolszczenie. Jedynie co z takimi osobami robiłem to also kasowałem posty, albo odpisywałem "Będzie, jak będzie", bo też co innego można zrobić? Rzucanie datami premiery byłoby błędem i niewydanie moda wtedy doprowadziłoby do o wiele gorszej sytuacji, niż była w tamtej chwili i starałem się tego uniknąć. W chamski i nieraz złośliwy sposób odpowiadałem na chamskie, bezczelne i upokarzające posty, pasty o mnie czy o tłumaczach. I o ile jeszcze mogę wytrzymać wyzwiska na siebie, to tak nie mogłem zdzierżyć, że jak śmieci traktuje się dwóch facetów po 50-tce, którzy za darmo w wolnych chwilach spędzali dosłownie godziny na tłumaczenie głupiego moda do 20-letniej gry. 

Rozumiem, że stoisz po stronie ludzi takich jak Pan poniżej:

Cytat:simen kurwa nie turlaj dropsa tylko spolszczenie z pseudo kolegami rób bo jak ja tam zobaczę chociaż jeden jebany błąd ortograficzny to kurwa pisze do rzecznika praw spolszczeń narodowych i cie kurwa nie ma elo

albo:
Cytat:sieman kurwa pało jebana 3 października w moje urodziny mam praktyki wiec kurwa albo robisz te spolszczenie jebane do 3 pazdziernika albo kurwa rzucam klątwę na twoje spolszczenie i ci sie wszystko zjebie elo

i

Cytat:Panowie, ja mam pomysł na kompromis!

Simen mi optaśta, a bractwo zajmie się spolszczeniem. :)

a także:

Cytat:KIedy kurwa spolszczenie sie pytam

Cytat:P.S następnym razem informuj że te spolszczenie które robisz z kolegami zajmować będzie ponad rok elo2 

Ten akurat daje przede wszystkim, dlatego że nie zdajecie sobie sprawy ile takie rzeczy czasu zajmują :)

Cytat:Simen leniwy chuju pracuj nad tym spolszczeniem. twoje mame
I to wszystko z trzech OSTATNICH stron z CZTERECH tematów w koszu o spolszczeniu. Jeśli popierasz zachowanie tych ludzi w jakikolwiek sposób, to świadczy jedynie o tym, że stoisz właśnie na tym poziomie. I rzeczywiście, mam wrażenie, że rozmawiam z małpą w tym momencie. Nie mniej, też życzę ekipie tworzącej spolszczenia sukcesu :)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości