Ankieta: Jakie jest twoje zdanie w tej kwestii, graczu? - Ankieta jest zamknięta.
Interesują mnie same napisy.
74.35%
455
74.35%
Wolę poczekać na zdubbingowaną wersję.
25.65%
157
25.65%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Enderal: Zapomniane Opowieści PL (przedpremierowy temat zbiorczy)

Cześć wszystkim

Gdzie zgłaszać ewentualne błędy w tłumaczeniu?
Odpowiedz

Do @my_summertime

(16-09-2022, 19:21)my_summertime napisał(a):  Discord My_summertime#4419

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

(18-09-2022, 13:46)Gray770 napisał(a):  
(18-09-2022, 12:12)szybek napisał(a):  
(17-09-2022, 20:15)szybek napisał(a):  Gdzie można pobrać spolszczenie ? Szukam na steam i nigdzie nie mogę znaleźć polskiej wersji ;(
Dobra, dopiero się połapałem, że pobrałem zwykłego enderala (bez special edytion), gdzie nie ma polskiej wersji. Też mam zwykłego skyrima na steam. Jak rozumiem, nie zagram w Enderala po polsku mając jedynie zwykłego skyrima ? 

Reasumując, żeby zagrać po polsku Enderala, to należy pobrać Enderal Special Edytion, a ja głupi pobrałem złą wersję. Jak ten steam lubi komplikować mi życie  głupek
Da się zagrać w Enderala po polsku mając LE. Wystarczy mieć pliki spolszczenia i trochę sie pobawić z plikami.
A pamiętasz jakie pliki należy podmienić ? Mam dwie pobrane wersje enderala na steam, więc mogę się trochę pobawić z podmianą plików. Wiem, że spewnością trzeba podmienić pliki "Strings", bo to one chyba odpowiadają za polonizację, ale nie jestem tego pewny. Z góry dzięki za pomoc.
Odpowiedz

Chyba udało się to również dostosować do zwykłej wersji. Sprawdźcie z ciekawości.

Odpowiedz

(18-09-2022, 17:07)szybek napisał(a):  
(17-09-2022, 20:15)szybek napisał(a):  Gdzie można pobrać spolszczenie ? Szukam na steam i nigdzie nie mogę znaleźć polskiej wersji ;(
Dobra, dopiero się połapałem, że pobrałem zwykłego enderala (bez special edytion), gdzie nie ma polskiej wersji. Też mam zwykłego skyrima na steam. Jak rozumiem, nie zagram w Enderala po polsku mając jedynie zwykłego skyrima ? 

Reasumując, żeby zagrać po polsku Enderala, to należy pobrać Enderal Special Edytion, a ja głupi pobrałem złą wersję. Jak ten steam lubi komplikować mi życie  głupek
Da się zagrać w Enderala po polsku mając LE. Wystarczy mieć pliki spolszczenia i trochę sie pobawić z plikami.
A pamiętasz jakie pliki należy podmienić ? Mam dwie pobrane wersje enderala na steam, więc mogę się trochę pobawić z podmianą plików. Wiem, że spewnością trzeba podmienić pliki "Strings", bo to one chyba odpowiadają za polonizację, ale nie jestem tego pewny. Z góry dzięki za pomoc.
Podmieniłem Enderal - Forgotten Stories.esm, Skyrim.esm, wrzuciłem strings i zmieniłem im nazwe na english.
Wywaliło krzaczki na miejscu polskich znaków to jeszcze pobrałem Polish Font fixa z nexusmods, wrzuciłem do \Interface i na początek fontconfig.txt wstawiłem:
Kod:
fontlib "Interface\fonts_console.swf"
fontlib "Interface\fonts_pl.swf"
Mogę wrzucić od razu całego zipa do podmienienia żebyście sie nie musieli bawić

edit: no i zapomniałem że interfejs nie jest w całości przetłumaczony, pewnie jeszcze jakiś plik trzeba podmienić
Odpowiedz

(18-09-2022, 18:08)Gray770 napisał(a):  
(18-09-2022, 17:07)szybek napisał(a):  

Podmieniłem Enderal - Forgotten Stories.esm, Skyrim.esm, wrzuciłem strings i zmieniłem im nazwe na english.
Wywaliło krzaczki na miejscu polskich znaków to jeszcze pobrałem Polish Font fixa z nexusmods, wrzuciłem do \Interface i na początek fontconfig.txt wstawiłem:
Kod:
Mogę wrzucić od razu całego zipa do podmienienia żebyście sie nie musieli bawić

edit: no i zapomniałem że interfejs nie jest w całości przetłumaczony, pewnie jeszcze jakiś plik trzeba podmienić
Interface to najmniejszy problem w sumie. Ale gdyby Ci się chciało, chętnie skorzystałabym z paczki do podmianki.
Odpowiedz

Ekhem…

[Obrazek: 4b6ETem.jpg]

Odpowiedz

(18-09-2022, 18:50)Quasch napisał(a):  Ekhem…

Oooo, no i jest fajnie, fajniusio
Odpowiedz

Tak, można już zmienić do podstawki na język polski. Dzięki za wrzute!
Odpowiedz

(18-09-2022, 18:50)Quasch napisał(a):  Ekhem…

Wielkie dzięki, za wrzucenie spolszczenia do zwykłej wersji Enderala. Przegrałem dopiero 2 godziny w ten tytuł a już wiem, że tłumaczenie jest jak zawsze na najwyższym poziomie ;) Ps. Mod jest rewelacyjny, wg mnie Enderal fabułą przebija samego Skyrima, Niemcy naprawdę się postarali ;)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości