Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[NB] Problemy techniczne, trudności oraz inne pytania ogólne

To świetnie! W takim razie na dniach ponownie zacznę ogrywać Returninga, mam też nadzieję, że mimo zawieszenia projektu nad polskim dubbingiem, prędzej czy później zostanie on dokończony. Szkoda by było marnować tyle włożonej w to pracy, będę czekał cierpliwie :)
Odpowiedz

Nic nie zostało zawieszone, tylko nie da się cały czas pracować na 200% przy projekcie non-profit jak te 2 lata temu, bo zapewne to chciałeś przekazać. Po bliższym zapoznaniu stwierdziliśmy, że w pierwszej kolejności lepiej będzie dostosować całość do najnowszej wersji New Balance, mimo że dodaje on na oko kilka tysięcy kwestii. Na tę chwilę możecie się spodziewać przynajmniej 100-osobowej obsady. Właściwie każdy głos, który słyszeliście w Dirty Swamp, znajdzie się też tutaj i w Edycji Rozszerzonej. Na tym polegał plan robienia tych trzech projektów naraz.

Na dniach pojawi się filmik, w którym zapytamy społeczności, w jaki sposób to kończymy. Co prawda będzie on dotyczył Edycji Rozszerzonej, ale to są tak podobne projekty w swoich założeniach, że traktuję je jak całość.

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Hejka, mam problem techniczny, 
Po instalacji wszystko jest ok, gra odpala się normalnie niestety podczas ładowania nowej gry, kiedy pasek jest załadowany w 3/4 wyskakuję błąd Access Violation, próbowałem już standardowo crashfixa i zmian w zabezpieczeniach windowsa (DEP) ale niestety nie pomogło, jakieś rady?
Odpowiedz

(29-06-2022, 22:48)Kaikai napisał(a):  Hejka, mam problem techniczny, 
Po instalacji wszystko jest ok, gra odpala się normalnie niestety podczas ładowania nowej gry, kiedy pasek jest załadowany w 3/4 wyskakuję błąd Access Violation, próbowałem już standardowo crashfixa i zmian w zabezpieczeniach windowsa (DEP) ale niestety nie pomogło, jakieś rady?
https://discord.gg/BfCEH2GU - wbijaj na tego dc i w dyskusji wyślij screena tego acessa tam Ci pomogą najszybciej.
Odpowiedz

(29-06-2022, 22:18)Quasch napisał(a):  Nic nie zostało zawieszone, tylko nie da się cały czas pracować na 200% przy projekcie non-profit jak te 2 lata temu, bo zapewne to chciałeś przekazać. Po bliższym zapoznaniu stwierdziliśmy, że w pierwszej kolejności lepiej będzie dostosować całość do najnowszej wersji New Balance, mimo że dodaje on na oko kilka tysięcy kwestii. Na tę chwilę możecie się spodziewać przynajmniej 100-osobowej obsady. Właściwie każdy głos, który słyszeliście w Dirty Swamp, znajdzie się też tutaj i w Edycji Rozszerzonej. Na tym polegał plan robienia tych trzech projektów naraz.

Na dniach pojawi się filmik, w którym zapytamy społeczności, w jaki sposób to kończymy. Co prawda będzie on dotyczył Edycji Rozszerzonej, ale to są tak podobne projekty w swoich założeniach, że traktuję je jak całość.
No i to jest konkretne info. Po ostatnim poście na fb myślałem że te duże projekty zostały zawieszone, ale cieszę się że sie myliłem, w takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak życzyć owocnej pracy oraz czekać na kolejne informacje o postępach :D
Na podziękowania przyjdzie jeszcze czas, ale dodam tylko że jestem mega wdzięczny za realizowanie tak dużego projektu non-profit przez was i myślę, że gdy będzie premiera tego arcydzieła to potraktuje to jak coś, za co taki zapalony fan Gothica jak ja powinien dorzucić coś od siebie dobry

Dwa połamane kolana znaczą więcej niż tysiąc słów dobry
Odpowiedz

mam problem z dodawaniem punktów w zakładce snc - nie mam magicznego inhibitora i nie wiem gdzie taki znaleźć

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Witam.

Mam procesor i3, 4gb ramu, karta graficzna 2gb. FPS mam na poziomie 30 w wieży xardasa w miescie z 20 jak dobrze pójdzie. Próbowałem już chyba wszystkiego. Próbowałem patch4gb, ale jak pliki wrzuciłem do folderu z gothiciem to wyskakiwał mi biały ekran. Nie wiem co mógłbym wykombinować jeszcze... Dx pokazuje mi, że mam 12 jak sprawdzam, chociaż instalowałem dx11.
Odpowiedz

Nauczyłem sie za 15pn duali na mistrza( 3 rodziiał), ale w okinku postaci dalej mam uczony i nie zmieniły sie animacje ktoś wie czemu? Wczesniej sie uczylem u gonzalesa na uczonego
Odpowiedz

Witam, chciałbym zapytać czy w NB jest opcja szybkiego zapisu jak to było w przypadku np. Gothic 1 klawiszem F5?
Drugie pytanie, czy da się gdzieś wyłączyć animację podnoszenia? Kojarzę, że gdzieś widziałem wzmiankę o tej możliwości.
Odpowiedz

Szybki zapis F10 a wczytanie F12. Quickloot masz domyślnie włączony pod ppm
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości