Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy techniczne, trudności oraz inne pytania ogólne

(04-12-2021, 16:43)Kuken napisał(a):  W jednej z światyń zostałem otruty, niestety nie znalazłem odtruki ani nikt nie ma na to żadnego dialogu. To pojawi się później czy jakoś pominąłem? Jeżeli tak to podeślę ktoś kod na antidotum. Dzięki rolleyes
Odtrutka jest dopiero po pokonaniu bossa.
Odpowiedz

(04-12-2021, 20:18)Fabiosek napisał(a):  
(04-12-2021, 16:43)Kuken napisał(a):  W jednej z światyń zostałem otruty, niestety nie znalazłem odtruki ani nikt nie ma na to żadnego dialogu. To pojawi się później czy jakoś pominąłem? Jeżeli tak to podeślę ktoś kod na antidotum. Dzięki rolleyes
Odtrutka jest dopiero po pokonaniu bossa.

cholera.. musiałem w całym tym zamieszaniu nie zlootować go.. bo ja już generalnie dawno jestem po tej świątyni i ciągle biegam zatruty tylko się leczę jedzeniem.. xD no ale powoli się kończy i trochę to denerwuje, masz może kod?
Odpowiedz

(04-12-2021, 13:45)werharon napisał(a):  Jest jakiś kod na skóre lub przyzwanie czarnego wilka?

insert BlackWolf_01
insert BlackWolf_02
insert BlackWolf_03
insert BlackWolf_04

Nie wnikam, po co ci to.

(04-12-2021, 20:25)Kuken napisał(a):  cholera.. musiałem w całym tym zamieszaniu nie zlootować go.. bo ja już generalnie dawno jestem po tej świątyni i ciągle biegam zatruty tylko się leczę jedzeniem.. xD no ale powoli się kończy i trochę to denerwuje, masz może kod?

insert ItPo_Gegengift

[Obrazek: 0QmlPoM.png][Obrazek: cwPQuLN.png][Obrazek: pbqk32C.png]
Odpowiedz

Mam problem z zadaniem wygnaniec, próbowałem już wszystkiego spałem z 4 dni, zagadałem do każdej możliwej osoby i dalej nie ma żadnej kwesti dialogowej u Jirana

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Musisz pójść przed obóz bandytów i porozmawiać z Kyle. On jest tam tylko wieczorem/w nocy (najlepiej prześpij się do północy). W dzień jest tam Morgan i cię nie wpuści (od razu cię zaatakuje), Kyle cię wpuści, pogada z tobą i będziesz mógł pogadać też z kilkoma innymi przed obozem.
Odpowiedz

(05-12-2021, 14:21)Fabiosek napisał(a):  Musisz pójść przed obóz bandytów i porozmawiać z Kyle. On jest tam tylko wieczorem/w nocy (najlepiej prześpij się do północy). W dzień jest tam Morgan i cię nie wpuści (od razu cię zaatakuje), Kyle cię wpuści, pogada z tobą i będziesz mógł pogadać też z kilkoma innymi przed obozem.
rozmawiałem z nimi wszystkimi i jiran cały czas siedzi na ławce przed obozem u mnie teraz kyle jest za dnia a w nocy rocko
edit: już załatwione musiałem po prostu porozmawiać z asaru
Odpowiedz

Mam problem tego typu, że Olav pochwalił się na początku, że sprzedaje kusze. No i sprzedawał - lekką. Nazbierałem na nią kase i się wyszkoliłem, idę do Olava i on jej nie ma. Czy to bug? Jest jakaś inna kusza szybko do zdobycia? Ewentualnie jaki jest kod na lekką kuszę, bo czuję się oszukany :P :D 

Drugie pytanie - kto uczy siły powyżej 30?

I ostatnia rzecz - zastosowana tutaj mechanika ograniczająca pakowania PNów w siłę powoduje, że dużo ich zostaje. Czy warto ze względów fabularnych wydać je np. na kradzież kieszonkową i tym podobne umiejętności?

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam :)
Odpowiedz

Johnny do 50 uczy.
Kradzież jest zawsze op,  w każdym modzie w którym występuję to jest niemal zlota zasada gothica, jest kradzież to się uczysz.
Gra nie promuje gry hybrydowej ale możesz trochę zreki się nauczyć czy trochę many na  pewne zaklęcia zależy od tego pod co grasz, bo naprawdę  zaklęć suportujacych style melle to jest raptem 2 i są mocno sytuacyjne a progi nauki  sily/zreki skaczą dopiero przy 70 i 100 i tak na koniec gry zostanie z 50+ pn  z którymi nic nie zrobisz bo nawet nie będzie miał cie kto czegoś nauczyć.
Odpowiedz

Szakal nie wyraza zgody na przyjecie do obozu, jak go zapytam to mowi cos takiego:
"Alberto nie ma jeszcze zdania o tobie. Postaraj sie znaleźć winnego."
Co mam zrobic zeby mnie przyjal?
edit nie przeczytalem notki z gospody nvm
Odpowiedz

Mam problem. Jestem w momencie, gdzie chcę zdobyć zaufanie wśród piratów. Musze z tego powodu zrobić zadanie z Jonesem. Kupiłem info od Patty'iego o nim i znim pogadałem a on nic. Oprócz tego znalazłem też 4 fragmenty mapy a kiedy chcę z nim porozmawiać oczekując info z tą mapą mówi mi żebym "Dał mu spokój". Nie wiem co zrobić, aby kontynuować fabułę. Warto wspomnieć, że piwa mu nie mogłem dać a oprócz tego mam questa Podarty pergamin i nie wiem czy to jest z tym związane
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości